PayPal не дава пари :D

От: PayPal не дава пари :D

Здравейте отново ! Днес ходих до банката и заредих картата за да могат да ми вземат при транзакцията, отделно в ДСК Директ ми пратиха код но не 4-цифрен а 5-цифрен и при опита си да го въведа (знам ли може да стане) ми блокираха картата.... сега искат да им пращам документи независимо какви. Мога ли да пратя преснета лична карта или шофьорска книжка както каза колегата по горе ?
 
От: PayPal не дава пари :D

Направил си грешка , когато ти дръпне 1.5 еуро,ти изписва 5 цифрен код на транзакцията , а истинският код на пейпал ти го изписва в дскдиректа след около 1-2 дена когато бъдат осчетоводени парите ( така ми казаха от кол центара на ДСК). та значи след 1-2 дена чак тогава ще ти се покаже 4 цифреният код на пейпал .. а ти си написал грешният, поради което са ти блокирали акаунта.
 
От: PayPal не дава пари :D

Пробвах да валидирам картата, но праща 5 цифрен код с който си блокирах картата... ама си ми взеха 3 лв ... изписаха ми ако искам да им пратя някакви документи ...... какви документи мога да им пратя ?
 
От: PayPal не дава пари :D

Пробвах да валидирам картата, но праща 5 цифрен код с който си блокирах картата... ама си ми взеха 3 лв ... изписаха ми ако искам да им пратя някакви документи ...... какви документи мога да им пратя ?

Слагаш номера на транзакцията и не беше ли 4 цифри? Прати им извлечение от сметката, за да видят че е твоя.
 
От: PayPal не дава пари :D

Кода е 4-цифрен,направете си нтернет банкиране в ДСКдирект и веднага ще си видите номера от транзакцията към Paypal.За документите,които изискват след това-не признават всички наши сметки и документи,много етрудно.Вече трети път ще им пращам документите.Освен това,ако ни ем се обадиш по телефона може да мине и месец,за да ги разгледат.
 
Re: От: PayPal не дава пари :D

Кода е 4-цифрен,направете си нтернет банкиране в ДСКдирект и веднага ще си видите номера от транзакцията към Paypal.За документите,които изискват след това-не признават всички наши сметки и документи,много етрудно.Вече трети път ще им пращам документите.Освен това,ако ни ем се обадиш по телефона може да мине и месец,за да ги разгледат.
Абсолютно вярно. Малко тайни от кухнята. :)

- Кодът е 4-цифрен;
– Взима се от разпечатка от банката или онлайн банкине, ако сметката ви го подддържа;
- Документите се пращам след генерирани $2 000 през акаунта ви, за да се разбере кой реално седи зад него;
- Системния тормоз е препоръчителен, имайки предвид, че не сте им спешни, а за вас е спешно;
- Специфични документи имат тежест при тях, като яснотата им е от голямо значение;
- Следете от какви хора и за какво ви превеждат пари на вашия акаунт;
- По-малкото фрауд транзакции гарантора по-дългото използване на акаунта;


Има и други правила, но това е основното, което трябва да се знае, като човек ползващ тази раплаюателна система.

:)
 

Горе