PayPal проблемче

lorda

New Member
Пробвам се да купя от един саит, които се намира в Австралия и ми дава следната грешка

"Paypal does not allow your country of residence to ship to the country you wish to"

Извинявам се ако сам объркал раздела =D
 
Последно редактирано:
От: PayPal проблемче

На твое място бих писал на съпорта, ако акаунта ти е регистриран от БГ, значи има някаква забрана. И от моя акаунт има забрана примерно за приемане на пари от India и подобни ...
 
От: PayPal проблемче

Е аз бях купил от един пичага от Aus predi 6-7 месеца нямаше никакъв проблем... ама не беше магазин ми просто са намерихме и таи... Значи сега проблема от мен ли е или от продавача?? И как да го реша ?
 
Последно редактирано:
От: PayPal проблемче

Това, което ти казвам е, че сигурно си написал адреси в различни държави - адрес на картата и адрес за доставка. Така ли е? Ако да, възможно ли е да напишеш адреси в една и съща държава?
 
От: PayPal проблемче

ААААА БЛЯЯЯЯЯХЯХЯХЯХЯХЯ ГЕНИИ САМ ! :D:D сеифах страницата от която има жълт бутон "pay now" намерих тоя код address_overied "1" , сеифах страницата на декстопа, отворих я с Notepad намерих кода и го промених на "0" отоворих я и оп стана :D
 
От: PayPal проблемче

ААААА БЛЯЯЯЯЯХЯХЯХЯХЯХЯ ГЕНИИ САМ ! :D:D сеифах страницата от която има жълт бутон "pay now" намерих тоя код address_overied "1" , сеифах страницата на декстопа, отворих я с Notepad намерих кода и го промених на "0" отоворих я и оп стана :D

какво, какво ???

незнам какъв ти е точно проблема, но това което каза е пълна глупост според мен...

ти си запазил html-a на страницата, нали ? как ще изпълняваш действия от нея (тази на десктопа)?
 
От: PayPal проблемче

какво, какво ???

незнам какъв ти е точно проблема, но това което каза е пълна глупост според мен...

ти си запазил html-a на страницата, нали ? как ще изпълняваш действия от нея (тази на десктопа)?

Пичага аз не ползвам точно страницата ми линка които води към PayPal просто променям настроиката address_overide или кавто е... от 1 на 0
 
От: PayPal проблемче

Може да заключите темата.
Благодаря на всеки помогнал.
 
От: PayPal проблемче

да не отварям нова тема да питам тук , да речем че искам да изпратя 300 $ на някои , пък имам 250$ в сметката , останалите пари ще си ги драпне ли от банковата ми сметка/карта или не мога да изпратя повече пари отколкото имам в paypal ? x.x
 
От: PayPal проблемче

Можеш, дърпа ги автоматично, стига да имаш достатъчно в картата.:)
 
От: От: PayPal проблемче

да речем че искам да изпратя 300 $ на някои , пък имам 250$ в сметката , останалите пари ще си ги драпне ли от банковата ми сметка/карта
да, това е начинът
 
От: PayPal проблемче

Е то и аз имам проблеми с Пейпал :). Искам да си регистрирам дебитната карта, но се оказа, че банката към която са ми картите Обединена Българска... е блокирала Paypal-а за регистрация. И викат към края на годината, а аз имам да си взимам пари от там, преведи от сайтове... сега май ще се наложи да проуча дебитните на кои банки са разрешени... и да си открия там ?! Това само в България го има ...
 
От: PayPal проблемче

Е то и аз имам проблеми с Пейпал :). Искам да си регистрирам дебитната карта, но се оказа, че банката към която са ми картите Обединена Българска... е блокирала Paypal-а за регистрация. И викат към края на годината, а аз имам да си взимам пари от там, преведи от сайтове... сега май ще се наложи да проуча дебитните на кои банки са разрешени... и да си открия там ?! Това само в България го има ...

За първи път чувам за подобно нещо,да не са ги блокирали отскоро ? Имаше хора с карти от там и бяха доволни,нямаше проблеми ... Кви ли не глупости измислят вече,за какво са го блокирали - дадоха ли смислен отговор ?
 
От: PayPal проблемче

Не, единственото, което казаха е, че от ОББ са блокирали самите карти за регистрация в Пейпал от съображения за сигурност. Майка ми работи в тази банка и въпреки това, нищо не може да стане. Имам пари там в пейпал, но без картата не знам дали мога да си ги взема :(
Хората, които са имали карти са били кредитни. Аз искам да рег. дебитна :)
 
От: PayPal проблемче

Можеш да ги вземеш през акаунта на някой друг/доверен човек/ да ти ги изтегли иначе с карта на почти всички банки може, аз съм с дебитна от ПИБ, досега не съм имал проблем.:)
 
Последно редактирано:
От: PayPal проблемче

те в ОББ това ми казах. ПИБ или ЦКБ ... те били най-сигурни в това отношение (за регистрация че ще е ОК). Иначе мисля утре да откривам сметка в ЦКБ или ПИБ и да си регистрирам картата като дойде (понеже няма да ми я дадат веднага). Така че засега ще чакам :) . Благодаря на всички :):)
 

Горе