paypal проблем Limited Account Access

Victor R

Well-Known Member
Пейпал лимитират по няколко причини:
- високо-рисков бизнес според тях,
- високо-рисков бизнес според Visa,
- много на брой диспути и/или чарджбеци,
- често движение на пари от и към профили които са от горе изброените

За да те блокират е едно от тия неща и ако са ти махнали временно блокажа те съветвам да си теглиш парите и да не се опитваш повече да използваш същия акаунт за каквото и да било. Дали ще решиш да се мъчиш да правиш друг профил или не си е твоя работа (но те съветвам да не си го призиняваш, не си заслужава)

AeonSpoke

Active Member
Пейпал лимитират по няколко причини:
- високо-рисков бизнес според тях,
- високо-рисков бизнес според Visa,
- много на брой диспути и/или чарджбеци,
- често движение на пари от и към профили които са от горе изброените

За да те блокират е едно от тия неща и ако са ти махнали временно блокажа те съветвам да си теглиш парите и да не се опитваш повече да използваш същия акаунт за каквото и да било. Дали ще решиш да се мъчиш да правиш друг профил или не си е твоя работа (но те съветвам да не си го призиняваш, не си заслужава)

Помня, че преди да ме лимитират перманентно имах няколко плащания на домеините си и хостинга. Съмнявам се да е от това, но след като звънях, писах имейли и т, н. ми вдигнаха перманентния лимит. И както беше написал един пич из един форум - това е 1 на милион, защото напишат ли ти, че перманентния лимит е окончателното им решение, е все тая после какво ще правиш и т. н. Явно съм извадил късмет, че съм попаднал на служител...

Случая на моя приятел е същия, само дето той няма честа активност в пейпал. Рядко тегли (и то малки суми), а за плащания няма как да става въпрос. Не е търговец, нито има някаква история с оплаквания. Абсолютно чист е и това го гарантирам на 100%

elpak

Member
Имам акаунт в пейпал сигурно от 10 години, досега не съм имал проблеми, получавал съм и съм изпраща пари чрез тях. Онзи ден получих съобщение че профила е ограничен и искат един куп документи с които да докажа кой съм и парите от къде са. Нямам желание да доказвам на никой каквото и да е. Изтеглих парите и закрих акаунта. Толкова за пейпал.

$INeed$

Well-Known Member
Имам акаунт в пейпал сигурно от 10 години, досега не съм имал проблеми, получавал съм и съм изпраща пари чрез тях. Онзи ден получих съобщение че профила е ограничен и искат един куп документи с които да докажа кой съм и парите от къде са. Нямам желание да доказвам на никой каквото и да е. Изтеглих парите и закрих акаунта. Толкова за пейпал.
За жалост да се разчита само на тях е кофти тръпка. В един момент може да се случи това. За това хората започнаха масово да скачат на други алтернативи.

Горе