PAYPAL рефънд СКАМИХА Ме а пейпал не искат да ми върнат парите какво да правя

matrixbglan

Active Member
Така поръчах си на 1 индиец да ми кодне едно сайтче от 1 страница за 20$
Тоя взе парите и изчезна а каза че до 12 часа щял да ми даде кода..
След 2 дни му пиша по имейла и ми се прави на играч..Нямало да ми върне парите и сайт нямало да ми направи пуснах рефънд обаче пейпал нещо се ослушват

Status

After careful consideration, we're unable to decide this claim in your favor at this time.
The item is ineligible for PayPal Buyer Protection because it is intangible.
Supporting documents

Files (0)
You haven't submitted any files.
Faxes (0)
You haven't submitted any faxes.

View dispute comments

  • 3/9/2011 14:24 PST - Buyer: The seller told me that he will code me a one page website if i send him a pyament of 20$.He told me that he will give me the code of the website 12 hours after the payment.I paid him but then he disapeared and he didn't contact me for 2 days.I wrote him an email and he to told me that he wants more money he told me to send him 40$ more if i want the one page site done.I then told him that i want refund of my 20$ and that we made a deal that he accepted before.(one page website site for 20$).I told him that i want refund but he answered that he needs the money for his dad and he wont give me a refund.I was just scammed.He even tried to lie in the dispute saying that he delivered his work...Here are pictures from our conversationshttp://img140.imageshack.us/img140/5255/before1v.jpghttp://img843.imageshack.us/img843/3189/before2f.jpghttp://img638.imageshack.us/img638/9631/scammed.jpg
  • 3/8/2011 09:06 PST - PayPal: Seller escalated this dispute to a Claim.
  • 3/8/2011 09:06 PST - Seller: Virtual Transaction done !
  • 3/8/2011 08:53 PST - Buyer: The seller told me that he will code me a simple one page website.I showed him example of what i wanted and he agreed to do it for 20$.He told me that he will deliver me the ready script code 12 hours after the payment but he didn't.He just disapeared and now i found him on his email and he told me that i have to send him more money if i want him to complete the work.So i want a full refund.He just didn't delivered anything and he told me that he will not gonna give me back my money.


View case history

  • Mar 10, 2011 - PayPal: Email sent to buyer
  • Mar 10, 2011 - PayPal: Email sent to seller
  • Mar 9, 2011 - PayPal: Email sent to seller
  • Mar 9, 2011 - PayPal: Email sent to buyer
  • Mar 9, 2011 - Buyer: Item Not Received case switched to Significantly Not As Described case
  • Mar 9, 2011 - Buyer: Dispute filed
  • Mar 9, 2011 - PayPal: Case closed
  • Mar 9, 2011 - PayPal: Refund issued
  • Mar 9, 2011 - PayPal: Refund initiated
  • Mar 9, 2011 - PayPal: Email sent to seller
  • Mar 9, 2011 - PayPal: Email sent to buyer
  • Mar 9, 2011 - PayPal: Case under review
  • Mar 8, 2011 - PayPal: Email sent to seller
  • Mar 8, 2011 - PayPal: Email sent to buyer
  • Mar 8, 2011 - Seller: Tracking information received
  • Mar 8, 2011 - PayPal: Email sent to seller
  • Mar 8, 2011 - PayPal: Email sent to buyer
  • Mar 8, 2011 - Seller: Dispute escalated to claim
  • Mar 8, 2011 - Buyer: Dispute filed
  • Mar 8, 2011 - PayPal: Email sent to seller
  • Mar 8, 2011 - PayPal: Email sent to buyer
  • Mar 8, 2011 - Buyer: Dispute filed





Добре какво да правя че си взема парите обратно.. Ще пусна ново оплакване ама какво да пипша в него че пейпал да го удобрят ?
 
От: PAYPAL рефънд СКАМИХА Ме а пейпал не искат да ми върнат парите какво да правя

нищо не можеш да направиш, пии една студена вода..прецакания в пейпал е купувача..не продавача..до такъв извод съм стигнал аз.а и за 20$ не се трови..а и за digital goods пейпал абсолютно нищо не може да направи.
мен са ме скамвали и като продавач за 300$+ като онзи праща парите и след това веднага прави "unauthorized transaction" и парите са на "on hold" и накрая гризнах дръвцето..оплаквания това онова..не помогна
пии една студена /вода/ бира и гледай напред.
 
От: PAYPAL рефънд СКАМИХА Ме а пейпал не искат да ми върнат парите какво да правя

Бях чувал за байър протекшън и как винаги продавачите остваали преебани а то какво..Пейпал като види черен индиец и нема рефънд за мене...Баща му бил болен незнам си кво си...Поне докато се чудех какво да правя намерих една готина книжка за пейпал трикчета
тамън темата да не е изцяло оплакване :D Не съм умрял за 20$ ама аз мислех че ако не ми достави товакоето е бещал със едно рифъндче ще си върна паричките...Преди един два дни един приятел го бяха прецакали плащат му 25$ да направи някав сайт той го прави и тоя дето му ги платил си цъка рефънд и пейпала му зимат парите.....Баси байър протекшъна...Даже имам чувството че пейпал автоматично решфава дали да върне парите или не..Нищо де вече знам как стоят нещата и ше внимавам повече на кой плащам ;)
 
От: PAYPAL рефънд СКАМИХА Ме а пейпал не искат да ми върнат парите какво да правя

По принцип наистина е така, продавача го яде в PayPal. Така като ти гледам спора, този индиец им е представил доказателства, че ти е изпратил продукта - " Mar 8, 2011 - Seller: Tracking information received ". Нормално е да го ядеш.
И аз съм го ял като продавач. Купува нещо, после казва, че не му харесва и иска да го върне. Съгласявамш се но той не го връща, а отваря диспут в PayPal. От което следва, че ти губиш парите а той има и парите и стоката. :eek:
 
От: PAYPAL рефънд СКАМИХА Ме а пейпал не искат да ми върнат парите какво да правя

..Той си ми каза в прав текст че няма да ми направи сайта и че ме е прецакал нарочно..Иначе незнам какво доказателство им е представял лъжеца мръсен черен...Аз им дадох 3 скрийн шота на които се вижда ясно как се съгласява да направи това което съм по пръчал и как после ми се надъхва че ме е прее*ал и нема да ми направи сайт :D
 
От: PAYPAL рефънд СКАМИХА Ме а пейпал не искат да ми върнат парите какво да правя

А аз му имах вяра защото бях чувал че всички си наемат индиийци да им вършат работи за къси пари..Били коректни тва онова правели сичко за някой долар..А то какво се оказа :)) Е все пак ми е първия човек който наемам вече ще знам..
 
От: PAYPAL рефънд СКАМИХА Ме а пейпал не искат да ми върнат парите какво да правя

пак го ескалирай; до сега не съм оспорвал пей-пал, но пък с кредитни карти опитът ми е че винаги се печели едно оспорване ... не виждам логика пала до оперира по друг начин ...

шибана работа ...
 
От: PAYPAL рефънд СКАМИХА Ме а пейпал не искат да ми върнат парите какво да правя

имах няколко случая и продавача беше прецакания

иначе има Индиици и Индиици както има Българи и Българи

ако е пратил доказателство , че ти е дал стоката което е странно :) ако говорим за дизайн , поне аз не се сещам как ще докаже , че го е пратил
няма ти върнат парите
 
От: PAYPAL рефънд СКАМИХА Ме а пейпал не искат да ми върнат парите какво да правя

никога с индиец не прави сделки..евтино работят но некачественозащото са тъпи и не разбират..сумати познати имам които са програмисти и се оплакват от техни проекти кодове писани на С++.стигнали донякъде и спек..и го дават на българи да дооправят.
 
От: PAYPAL рефънд СКАМИХА Ме а пейпал не искат да ми върнат парите какво да правя

При тая лоша слава на индийците, защо не пробва тук да ти направи сайчето някой. Една страничка за 20$ мисля, че все някой щеше да се навие да ти направи. Пък поне тук бързо се разбира кой е коректен и кой не. Напиши и каква точно страница ти трябва, ако не е нещо сложно някой и от добра воля може да ти го направи :)
 
Щом е дигитален продукта paypal съм забелязал, че рядко отсъждат в полза на купувача.
 
От: PAYPAL рефънд СКАМИХА Ме а пейпал не искат да ми върнат парите какво да правя

Ама тоя индиец е страшен артист почна да ми праща някви хакинг туулове по имейла да му простя че ме изскамил Фишинг генератори,апликации,глупости :(((
@tattler Такъв клоун на сайта ми трябва pranksbad.info А иначе това е сайт със автоматичен скрипт който лайква страницата във фейсбук а като кликнеш на "видеото" ти изкарва цпалийд уиджет...
 

Горе