PAYPAL CODE

OttkO

New Member
Не виждам 4 цифрен код за ПЕЙПАЛ...
1.Използвам VISA ELECTROC DSK
2. Ето тфа пише на транзакциите ,които доидоха веднага,
05.01.2010 487002xxxxxx8001 POS payment 05.01.2010 18:08
Auth. code: BXXXXX 2.93
05.01.2010 487002xxxxxx8001 POS payment 05.01.2010 18:07
Auth. code: BXXXXX 1.35
Как да въведа 4 цифри като има 2 плашания по 5 цифри и 1 буква?
 
От: PAYPAL CODE

Да не би да трябва да ходя до ДСК да ги моля да ми дават по-подробна информация за statement-a и да търся EXPUSE code?
 
От: PAYPAL CODE

При ДСК обикновено отразяването на регистрацията ти на картата в PayPal става за няколко работни дни. Ако използваш онлайн банкирането им си прегледай извършените транзакции за периода от който си регистрирал картата си.
 
От: PAYPAL CODE

Здр. за да не отварям нова тема ще пиша във тази .. имам Visa Electronic карта от ФИБ регистрирах си я в паупал Date of PayPal charge: Mar 11, 2010 та отидох до банката и те ми активираха да си гледам онлине сметката . Но въпроса е че до сега нямам нищо отбелязано .. тъй като гледам останалите хора ги получават за по 2-3 дни максимум .. а това е 4тият ден при мен .. ( изобщо събота и неделя дали се броят.. защото никаде не видях бизнес даус )
 
От: PAYPAL CODE

Изчакай около 4 дена максимум. Яко нямаш банкиране - отиди за извлечение. Там трябва да е кода, който ще е така XXXXPayPa. ;) И си продължаваш регистрирането на картата. ;)

тоест до утре ако нямам кода трябва да го ресендна ли или какво .. ?


п.п. някой знае ли онлине проверката в реално време ли се прави или се обновява на определен период ?
 
От: PAYPAL CODE

отговор от ПайПал от онзиден:
-------------------------
Dear Vladimir Danev,

Thanks for your email. You can expect to hear back from us with an
answer to your question within : 003 hours.

In the meantime, check out some of our online resources:

Help Center
- Find answers to common questions.
- Chat with our virtual customer service representative (if applicable).

- See what other people are asking.
-------------------------

тва го разбирам като: "абе виж първо другите олигофрени кво питат бе - стига си писал дътейбаф източноевропейския боклук дейба..."
 
От: PAYPAL CODE

И на мен ми казаха, че ще ми отговорят в рамките на 003 часа. После наистина ми отговориха (обаче след повече от 4 часа):

In order to best assist you, we recommend that you contact us by
telephone for resolution/clarification. You may contact PayPal's
Customer Service at 1-402-935-2080. When you are contacting PayPal from
outside the U.S., you must use the proper dialing instructions.

Don't forget, we're always around if you need us. Just click "Help" in
the top right corner of any PayPal page to visit our improved Help
Center.

Тези в кой век живеят? Какъв е този телефон, на който трябва да се обаждам - електронната поща я откриха миналия век...

 
От: PAYPAL CODE

изпратих им имеил и някаде след 2 часа получиx известие в сметката си
14.03.2010 12:45:05


след което активирах картата ...
 
От: PAYPAL CODE

на мен ми изпратиха за 5-ти пореден път че акаунта ми е блокиран (опитвах се да им обясня че 180 дена отдавна са изтекли и си искам парите!) - и ето новият отговор:
-------------------
Hello Vladimir Danev,

We want to help you but we're not able to respond directly to emails
sent to this address.
-------------------

демек: "имаш право на 1 въпрос, копеле, а ако нямаме шаблон за отговор - духаш бахура!"

някой знае ли като свърши този 180-дневен срок - как да си пусна "withdraw" на остатъка? щото и картата ми отдавна й изтече срока докато чаках тия 180 дена!

абе изобщо - що се занимават някои с гърбави платежни системи направени единствено за да обслужват тесен кръг интереси (в случая e-bay) - във WebMoney е истината!!!!!!! - таман и за България си имате "чадър" (моя милост имам предвид) така че там няма начин да ви блокират акаунтите и после "бития си е бит..."
 

Горе