Paypal, USA фирма, данъци

slutpuppy

New Member
Проблемът ми е следният.
Имам регистриранo LLC в щатите, но както всички знаем, тъй като нямам физическо присъствие там не мога да имам банкова сметка заради Patriotic Act закона. Смятам да се занимавам с дропшипинг и ме интересува дали услугата paypal merchant account ще ми свърши работа относно делклариране на доходи в usa при условие че paypal акаунта ми е вързан към бг банка.
 
От: Paypal, USA фирма, данъци

Това не го споменават в рекламите за регистрация на фирми в Delaware :)

В кой щат ти е фирмата?
 
От: Paypal, USA фирма, данъци

Щом в рекламите не го споменават може би има начин да се заобиколи или да се ползва сметка в друга държава.
 
От: Paypal, USA фирма, данъци

Проблемът ми е следният.
Имам регистриранo LLC в щатите, но както всички знаем, тъй като нямам физическо присъствие там не мога да имам банкова сметка заради Patriotic Act закона. Смятам да се занимавам с дропшипинг и ме интересува дали услугата paypal merchant account ще ми свърши работа относно делклариране на доходи в usa при условие че paypal акаунта ми е вързан към бг банка.

Банковата сметка задължително трябва да е на името на фирмата,иначе е федерално престъпление,ако не ти минават доходите от там.Аз се свързах със счетоводна фирма,която ми каза че ще ми помогнат само да намеря някой приятел там,който да има шофьорска книжка,SSN номер и адрес там и веднага ми правят сметката.Адвокатката която ми прави фирмата ми даде един сайт и ми каза че те са единствената възможност.Работниците там си имали квота от договори които да изпълнят и да звъним и пишем докато попаднем на някой,който да не може да си изпълни квотата.Вече 20 опит правя и нищо не става.Един друг сайт ми иска 37 долара първоначално за да ми направят и от тогава сякаш изчезнаха.Един друг сайт ми взе 149 долара и вече не ми пишат и те.Чувал съм че като имаш EIN било много просто да си направиш банкова сметка.Ами пповярвайте ми не е чак толкова просто
 

Горе