Paypal Verified - Стъпка по стъпка

a4kata

Member
Your card has been linked to your PayPal account - now you just need to confirm it. Here's how:

spot_verification_b.gif
Your card ending in XXXX has been charged 1.50 EUR on May 13, 2009.


Check your card statement in 2-3 days and find the 4-digit PayPal code for the charge.


Return to PayPal and enter the 4-digit code to confirm your credit card.



The charge will be refunded to your PayPal account after you confirm your card. When you confirm your card, your Sending, Receiving and Withdrawal limits will be lifted and you will be a Verified member.
If you access your card statement online, you will see the number within 2-3 business days. If you don't have online access to your statement, please wait for your printed statement to arrive by mail.


От това само неразбрах от къде трябва да взема този 4 цифрен paypal код ? По е-майл ли ще го получа или ?
 
От: Paypal Verified

Отиваш в банката, която ти е издала картата след 2-3 дни и си взимаш извлечението по сметката. На реда , на който си таксуван с 1.5 EUR ще видиш 4-digit PayPal code, с който трябва да си верифицираш картата в PayPal. Ще ти възстановят 1.5 EUR след процедурата.
 
От: Paypal Verified

в извлечението от кредитната си карта или директно питаш в банката (може да те гледат като извънземен, но в картов отдел виждат и знаят за какво става въпрос)
 
От: Paypal Verified

в извлечението от кредитната си карта или директно питаш в банката (може да те гледат като извънземен, но в картов отдел виждат и знаят за какво става въпрос)
Що се буташ бе? Банките са моята сфера. :mrgreen:
 
Последно редактирано:
От: Paypal Verified

Ей Пешо опасен си - не даваш на хората да сгрешат :)
@harkon значи на твоите колеги ли да им .... :)

 
От: Paypal Verified - Стъпка по стъпка

Огромни благодарности, момчета и момичета! Направо се бях загрижил за тоя пейпал, преди да намеря този форум. Обещавам ви да пиша дали съм се справил с откриването на сметката си. Тъкмо ще разберете дали попивам информация или пък, погледнато от друга страна - дали сте добри учители.

Поздрави от вашя нов ученик и бъдещ привърженик - Гечев :)
 
От: Paypal Verified - Стъпка по стъпка

Здравейте. Твърдо съм решил да си извадя кредитна карта Visa на ЦКБ, но ще бъде ли проблем ако сметката ми е в лева, а се налага да плащам нещо с нея в интернет с paypal, тъй като основно с долари ще работя, но вие кажете. По-удобно е сметката ми да е в лева, но дали ще създава препятствия? Благодаря ви предварително.

Гечев
 
От: Paypal Verified - Стъпка по стъпка

Здравейте. Твърдо съм решил да си извадя кредитна карта Visa на ЦКБ, но ще бъде ли проблем ако сметката ми е в лева, а се налага да плащам нещо с нея в интернет с paypal, тъй като основно с долари ще работя, но вие кажете. По-удобно е сметката ми да е в лева, но дали ще създава препятствия? Благодаря ви предварително.

Гечев

Не е проблем, но ще минаваш през курс продава на банката за долара. Do it!
 
От: От: Paypal Verified - Стъпка по стъпка

Не е проблем, но ще минаваш през курс продава на банката за долара. Do it!


Благодаря за бързия отговор. До края на седмицата ще имам и аз вече и ще споделя с вас какво се е случило. Да знам поне, че ще чакам и аз транзакция. Като бизнесчичковците :)
 
От: От: От: Paypal Verified - Стъпка по стъпка

Това късен вечерен виц ли беше? :)
не бе говоря сериозно....:( само,че не мога да си ги вкарам в картата,щото тая карта съм я рег на друг акаунт:( ще ходя да си вадя нова идглежда докато ако не са ми привършили еврата...:shock:
 
От: От: От: От: Paypal Verified - Стъпка по стъпка

не бе говоря сериозно....:( само,че не мога да си ги вкарам в картата,щото тая карта съм я рег на друг акаунт:( ще ходя да си вадя нова идглежда докато ако не са ми привършили еврата...:shock:
Страхотно обяснение. :mrgreen:
 
От: От: От: От: От: От: Paypal Verified - Стъпка по стъпка

на някой случвало ли му се е,да му намаляват средствата в pay-pal ,да не защото нямам регистрирана карта може би...:(
Не е необходимо да имаш регистрирана карта. Няма връзка.
 
От: От: От: От: От: От: От: Paypal Verified - Стъпка по стъпка

Не е необходимо да имаш регистрирана карта. Няма връзка.
ми незнам на мен ми казаха,че ги вземат и като си регистрирам картата,ще ми ги върнат.
[22.9.2009 г. 19:56:48] |Levski|: nqma spoko
[22.9.2009 г. 19:56:50] |Levski|: tova e narochno
[22.9.2009 г. 19:56:51] |Levski|: tiq pari
[22.9.2009 г. 19:56:54] |Levski|: shte ti se vyrnat
[22.9.2009 г. 19:56:58] |Levski|: vzimat
[22.9.2009 г. 19:56:59] |Levski|: gi za da vidqt
[22.9.2009 г. 19:57:03] |Levski|: dali kartata ti e realna
[22.9.2009 г. 19:57:05] |Levski|: kreditnata
 
От: От: От: От: От: От: От: От: Paypal Verified - Стъпка по стъпка

ми незнам на мен ми казаха,че ги вземат и като си регистрирам картата,ще ми ги върнат.
[22.9.2009 г. 19:56:48] |Levski|: nqma spoko
[22.9.2009 г. 19:56:50] |Levski|: tova e narochno
[22.9.2009 г. 19:56:51] |Levski|: tiq pari
[22.9.2009 г. 19:56:54] |Levski|: shte ti se vyrnat
[22.9.2009 г. 19:56:58] |Levski|: vzimat
[22.9.2009 г. 19:56:59] |Levski|: gi za da vidqt
[22.9.2009 г. 19:57:03] |Levski|: dali kartata ti e realna
[22.9.2009 г. 19:57:05] |Levski|: kreditnata
тук става въпрос за 1.5 евро за верификация на карта.
ти на това пари ли му казваш?
 
От: От: От: От: От: От: От: От: От: Paypal Verified - Стъпка по стъпка

тук става въпрос за 1.5 евро за верификация на карта.
ти на това пари ли му казваш?
:wink: не ама ако продължи така с по 10 цента да се намаляват,ще остана на 0 ....Ама вече знам.8)
 

Горе