PayPal Wordpress

Dea

New Member
Магазинът ми е на български с woocomerce за магазин и уордпресс. Искам пейпал да си сложа обаче ми дава, че пейпал не поддържа такава валута. :( Има безплатно вграден пейпал, но не поддържал бг валута. Хм, аз по бг сайтове, които са в лева си плащам с пейпал и няма проблеми - автоматично си ги обръща в евро. Някой знае ли дали може да се оправи или само с евро би работило промерно? Ако инсталирам друг плъгин дали ще стане? Гледам, че има доста, но са платени и не смея да рискувам. Дори и да преведа сайта по тази логика пак няма да работи за бг страниците. :confused:

Сега почвам да правя за приятелка магазин за бижута и тя иска пейпал, ама и нейния ще е в лева и как ще стане не ми е ясно. Как става по тия бг сайтове, в които си работи нищо, че е в лева? Някой инфо? Пък може и такъв сайт ако има някой да каже как го е направил.
 
От: PayPal Wordpress

Това го видях, но ми е малко сложно. Не съм сигурна къде точно да ги поставя във файла. пише кой файл, но не и къде точно да се сложат. Мога да направя някоя голяма поразия ако объркам нещо и затова попитах. Може пък някой да знае по - лесен вариант или плъгин или нещо си. Не всички разбираме всичко от кодове. :)
 
Последно редактирано:
От: PayPal Wordpress

Редактирах файловете
Свали
Една забележка само, версията която свалих файла който се намира в
woocommerce/classes/gateways/paypal/ не се казва class-wc-paypal.php а class-wc-gateway-paypal
Виж как е е името на файла при теб и при нужда преименувай.
И задължително си запази оригиналните файлове преди да ги заместиш
 
От: PayPal Wordpress

В редактора на woocomerce намирам само

woocommerce/classes/class-wc-payment-gateways.php

и woocommerce/logs/paypal.txt , което е празно и изключено.
 
От: PayPal Wordpress

Какъв редактор бе жена, трябва да заместиш файловете или ако може да ми се довериш да ми дадеш достъп до панела и аз да редактирам файловете
 
От: PayPal Wordpress

Ами редактора в админ панела на сайта. Там в editor са кодовете на страниците. Не го правя от хостинга, ма май от там трябва. Има кодовете за плъгините и за темата. :oops:
 
От: PayPal Wordpress

Ако знаеш как, замести файловете който ти дадох или ми дай данни за вход в админ панела на WP (на ЛС!) и аз ще редактирам плъгина
Ами редактора в админ панела на сайта. Там в editor са кодовете на страниците. Не го правя от хостинга, ма май от там трябва. Има кодовете за плъгините и за темата. :oops:
 
От: PayPal Wordpress

На мен не ми трябва честно казано ама моята приятелка държи да ги има. Не знам може и в чужбина да иска да продава. Uphero...не съм се оправила имах много работа и не ми остана време да пробвам. Ще ти пиша на лични да се разберем нещо. Галине аз плащам постоянно с пейпал, но предимно неща за нета или хостинги ей такива. :p Аз може би по скоро ипей ще бучна, ще видим...но на нея ще сложа. Сега като иска кво да я правя.
 
От: PayPal Wordpress

Dea, аз ползвам Moneybookers, Paypal, Epay, но говорим за масовия потребител какво ползва. Във БГ онлайн магазините за дрехи, джунджурии и техника се работи с наложен платеж МАСОВО. Всеки един го знае. Нали съм имал магазини и видях какво правят хората. Българина работи само с куриер и наложен платеж. Твоята приятелка ако продава в България и някой й плати с Пейпал ще е цяло чудо.

Поздрави!
 
От: PayPal Wordpress

Тук си прав и на мен ми плащат с наложен платеж. И аз ако купувам от такъв тип магазин бих с наложен само. Тя обаче явно ще се пробва и за чужбина не знам. Прави ръчно направени бижута.
 
От: От: PayPal Wordpress

Тук си прав и на мен ми плащат с наложен платеж. И аз ако купувам от такъв тип магазин бих с наложен само. Тя обаче явно ще се пробва и за чужбина не знам. Прави ръчно направени бижута.
Ади де, докога ще те чакам? :D Ще правим ли работата или се отказа?
 
От: PayPal Wordpress

Не се натискай пък ти, който има зор ще те намери. Пък да не говорим, че и безвъзмездно искаш да помогнеш, а не ти обръщат внимание. И твоята да не види тук каква бърза помощ оказваш на мацките, че ще ти се случи предколедна случка :Д
 
От: PayPal Wordpress

Не се натискай пък ти, който има зор ще те намери. Пък да не говорим, че и безвъзмездно искаш да помогнеш, а не ти обръщат внимание. И твоята да не види тук каква бърза помощ оказваш на мацките, че ще ти се случи предколедна случка :Д
Тъй е май, пък мойта ползва нета само за фейсбук :D
 

Горе