PayPerPost !

fiddy

New Member
11098_208.JPG


http://tinyurl.com/ytxuth това ми е реф линка :) програмта е мн яка само за хора с блогове е ! това ми е първото плащане :)
 
По колко плащат на пост и има ли други методи на разплащане ?
 
За тия 6 долара 50 думи. Има и оферти за 100-125 долара ама за тях ти трябва вече пр6 и алекса скор до 99.999 или 9.999 различно. В повечето случаи постовете който трябва да напишеш са до 200 в най-лошия случаи 300 думи. Чакам още 5 плащания. Само с ПП плащат. Общо взето не кой знае каква работа. Другото което, постовете ти трябва да престоят 30 дни на блога ти след, което плащат. Не е задължително да са на първа страница. ;) Това е в общи линии.

ps: AmebaBot ако става въпрос за блог от подписа ти много нов е трябва да има 90 дена :(

ако искаш да менкаме линк само кажи ;)
 
AmebaBot каза:
Ами - да - това ми е блога - значи няма да стане - аз нямам и 1 месец откакто се занимавам с блогове , сайтове и тн :D

месец и половина е ! гледам първият ти пост е от 15 юни :) :D блогчето е добро и ще го приемат със сигурност ! пусни го пак около 10 август ще го вземат ;)
 
AmebaBot каза:
Батко , днес е 1 юли , точно 2 седмици :D
1 въпрос: ако копирам поста от някъде другаде , дали ще се осетят , дали ровят за подобно съдържание :D

ДА! първоначално и моят беше така тафех от е-книги от едънки мрежата максумално забутани и се усетиха
 
Добре пише ми Code Not installed on this blog що така??? а сложих кода между <body> </body> поне така разбрах че трябва да се направи я обяснете малко
 
трябва да го поствавиш преди </boby>

боцкаш едно празно редле и го пеистваш

понякога трябва няколко дни да го засече на мен ми отне три дни :roll: после още два да ме одобрят за маркет плеиса спок не става супер бързо ама става :)
 
От: PayPerPost !

А как става тази работа? Аз пиша статия и вкарвам линк на сайта който са ми казали, така ли?
На английски ли трябва да е блога и на каква тема?
 
От: PayPerPost !

Видях,че е от толкова време.Сайтът е онлайн и няма как просто да не функционира...Незнам,търся подобни програми ако знаеш,моля да ги споделиш.
 

Горе