phone verification в ebay.co.uk

Johny_K

New Member
Здравейте,
от известно време ползвам ebay.co.uk за да си пазаря някои работи.Днес реших да кача нещо за продаване.Направих си описанието, картинките, оправих шипинга и аха аха да кача нещото и ми се появява прозорец "Phone verification".Пиша си аз спокойно +3598********* и цъкам на бутончето "Send me a code". Да, да ама не пробвах и с 00359 пак не става. И тука вече ударих на камък. Ще се радвам да споделите с мен как финтирахте този проблем.Благодаря предварително
 
От: phone verification в ebay.co.uk

Тъкмо пробвах с ++359. Пак не става -> "Enter a valid phone number". А гледам,че има хора, които продават от Бг.Значи трябва да има начин.
 
От: phone verification в ebay.co.uk

Ами алтернативата е вземи си английски телефонен номер през VoIP услуга - примерно sipgate.co.uk или Skype и така го верифицирай.
 
От: phone verification в ebay.co.uk

Disposable Numbers @ Android
Sonatel (Android).

По принцип идея си нямам що ти иска, не знам дали си се регистрирал през .COM или .CO.UK, но задължително би следвало за държава да е била посочена „Bulgaria“.
 
От: phone verification в ebay.co.uk

Регистрацията ми е в co.uk, и адреса ми е български.До момента съм нямал никакви проблеми с това.Мисля си,че държат номера, на който звънят да е английски.Обаче тука изниква въпроса как всички други българи продават в ebay.co.uk без никакви проблеми?
 
От: phone verification в ebay.co.uk

Свързах се със съпорта им. Човекът ми обясни, че може да се верифицира само английски телефон. Все пак това било английски ибей и било нормално, хората които го ползват да живеят в UK.
 
От: phone verification в ebay.co.uk

@mobilio
Тъкмо пробвах sipgate.co.uk обаче ибея не прие и техният номер.Иначе номера си работи тествах го.
 
От: phone verification в ebay.co.uk

Става само с английски номер. Намери някой приятел и го помоли за услуга ;)
 
От: phone verification в ebay.co.uk

Не, не е задължително да е стационарен, аз съм се регистрирала с мобилен
 
От: От: Re: phone verification в ebay.co.uk

фффф супер, значи нещо бъркам формата(скоби интервали и такива неща). Би ли погледнал точно как е при теб пък аз ще си поръчам един Симпатик :)
 
От: phone verification в ebay.co.uk

Не се вижда вече номера, но трябва да е нещо от този сорт : ++44 7780 хххххх
 
От: phone verification в ebay.co.uk

Взех си английски номер от скайп за да не чакам симпатика и сега пробвам. Обаче явно нещо бъркам формата - скоби, интервали, плюсове и др. Ако има как някой да си погледне точно как ги е написал ще съм много благодарен. Иначе ибей ме отрязаха след 3-тата проба.Untitled.jpg
 

Горе