Photography Contest

myselfmonev

New Member
Привет момчета и момичета,
пиша тук в резултат на безизходица.

Участвам в конкурс по Фотография, организиран от Колежа в който уча.
Борбата е между мен и Румънец, макар да смятам че няма материали от моя ранг, се случи следното:

В последния час, Румънците генерираха около 100 гласа, за снимка която е заснета в професионално студио, от платен фотограф - Което дори е в разрез на правилата... Тъй като се предполага че снимките с които кандидатстваме би следвало да са наши. (Намерих галерия, а и профила на участника във ФБ, който ясно показва историята на снимката)

Не мисля да си оставя шансовете на съдбата, или да подаря победата на Съседите ни. (както и да чакам края, за да оспоря)

Моля,
на добра воля подкрепете ме с отбелязване на Like, САМО И ЕДИНСТВЕНО ако наистина харесате това което видите в линка.
Comment на EN ще е голям asset.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=637942929549096&set=a.637940749549314.1073741829.146938661982861&type=3&theater

Ценя високо, и ще съм крайно благодарен за подкрепата ви, предприемачи.

В добра надежда, Иван Монев
 
От: Photography Contest

Много малко си събрал. Гласувах за теб и Успех! Ако нещата отидат на кантар, пиши да пусна и в моята фасбукстраница. :) Успех и никога да не се предаваш.
 
От: Photography Contest

gotov си Ванка:wink:
 
От: Photography Contest

Хубава е снимката. Елена изглежда много величествен.
Готов си с Like и Comment!

Имаш към 190 харесвания, не успях да разгледам всички снимки, но от тези, които видях водиш значително. Стискаме палци!
 
От: Photography Contest

И аз гласувах. И не се отказвай, щом играе нечестно, против правилата - подай оплакване.
 
От: Photography Contest

4 снимки имам общо в албума, тема природа.
2 с елени, и 2 с дървета, но надеждите са за Елена в небесата.

Благодаря за бързия отзив на всички,
Ще намеря начин да се отблагодаря някак!
 
От: Photography Contest

Samsung Galaxy S2 е апарата, снимката е минала през софтуер само за леко затъмнение.
 
От: Photography Contest

Като гледам снимките са на доста аматьорско ниво съдейки по композиция, цветове и качество на снимките, ама то и колежа е се съвсем друго нещо де, така че нормално. Иначе от всичките 14 твоята определено е най-добра.

Снимката на момиченцето си личи че е правена в студио, такава светлина трудно се постига натурално.

Гласувано и каква е наградата ?
 
От: Photography Contest

Samsung Galaxy S2 е апарата...

Това не беше ли телефон или смартфон? Нямаше ли нещо качествено с което да снимаш, ами с това обикновено телефонче си тръгнал да участваш в конкурс? Или може би конкурсът е за снимки направени със Samsung Galaxy S2?
 
От: Photography Contest

Това не беше ли телефон или смартфон? Нямаше ли нещо качествено с което да снимаш, ами с това обикновено телефонче си тръгнал да участваш в конкурс? Или може би конкурсът е за снимки направени със Samsung Galaxy S2?
.
Смартфон си е, ама погледни другите снимки, не са снимани с нищо по-добро и нямат никакъв замисъл като цяло, освен портрета на момиченцето в студиото.
 
От: Photography Contest

.
Смартфон си е, ама погледни другите снимки, не са снимани с нищо по-добро и нямат никакъв замисъл като цяло, освен портрета на момиченцето в студиото.

Е, да, не отричам това, и с него могат да се правят снимки, само имах предвид, че с фотоапарат можеше да направи по-качествена снимка. Ако не разполага с такъв, би могъл да поиска от приятел, или даже да отиде във фотостудио и да поиска помощ - едва ли ще му откажат. Все пак техниката не може да се сравнява с фотоапарат монтиран на телефон.
 
От: Photography Contest

Стана инцидентно, качих снимката от последната си разходка (уф... рядко ина време за такива разходки тук)
Не разполагам с техника, и предвид това което видях след като качиха от ръководството материалите на записалите се - Damn, няма да им подаря приза.

Идея нямам каква ще е наградата, но и не я искам - Обещавам (ако НЕ е фотоапарат - Профи) да я подаря на детето, ако взема първото място.

Да, телефон е, твърдя че това апаратче има невероятна камера, 8МП е, но разполага със страхотен стабилизатор, и детайлност на изображенията.
Препоръча ми го навремето приятел фотограф, и от това което съм виждал на неговия телефон (има същия, както разбира се и тежка артилерия с мощен обектив) съм сигурен че Аматиор би бил безпрецедентно ентусиазиран активист с добра техника, но без око.
 
От: Photography Contest

Скриха снимките, и изтриха албумите на които бе описано ясно къде и как са заснети снимките. :)

Някой може ли да ми препоръча човек който може да ми генерира Лайкове на снимката?
 
От: Photography Contest

Е нали за момента имаш най-много лайкове, за какво ти е някой да ти генерира ?
 
От: Photography Contest

Бих желал да изразя благодарността си за подкрепата на всички които видяха красота в снимката ми, и отбелязаха харесване с което ми помогнаха да стигна до върха на фотографския контест.

С вдъхновение от силата на Природата, този успех нямаше да бъде реалност без всички Вас, познати и непознати - нейни творения, с които имам честта да бъда близко свързан във виртуалната реалност.

Посвещавам това постижение на "Обединението":
Ubi concordia, ibi victoria (Syrus) - Където е единството, там е победата (Сир)

В петък ще мога да откликна на поканата, и ще споделя какъв е приза. Респект!
 
От: Photography Contest

Честито за успеха. Радвам се, че успяхме да помогнем и заедно постигнахме това.
 
От: Photography Contest

Браво за успеха, винаги се кефя, когато някой с усърдие, талант и най-вече чиста работа спечели нещо (пари, конкурс, младо гадже и т.н.). Жив и здрав.
 

Горе