php-fusion

realmadrid_cf

New Member
Трябва ми човек, които разбира от този СMS. Става въпрос за сайта realmadrid-bulgaria.com Проблемът е, че от около 2 месеца нещо се бъгна и не може да се пишат коментари. Ако някой разбира от php-fusion нека пише в темата или по скайпа ми: lachezar_lg Мога да възнаградя човека, който помогне с модераторски пост. Благодаря предварително! :)
 
От: php-fusion

Мани ти, нищо не знаеш :) Има и админски пост :) Много модерни термини вече се използват : )
 
От: php-fusion

помогнете на шефа докато не е станал лош и е почнал да ни нарежда СПАМЕРИ ГНУСНИ ТАКИВА :lol:
 
От: php-fusion

щом ние не разбираме и сме спамери можеш да попиташ в някой друг форум + това никой не е длъжен да ти помага без заплащане
 
От: php-fusion

Еми аз съм питал и в др. форуми, но там като не могат да ми помогнат поне не ми спамят в темата. А ти пък и пари искаш. Но това са повечето българи, само за пари мислят. :(
 
От: От: php-fusion

Еми аз съм питал и в др. форуми, но там като не могат да ми помогнат поне не ми спамят в темата. А ти пък и пари искаш. Но това са повечето българи, само за пари мислят. :(
Ами сигорно за доста хора във форума времето е пари :p
 
От: php-fusion

Много ме дразнят хора дето си мислят, че другите са им длъжни.Аз на такъв, не бих помогнал никога. Баси наглеците има последно време...Че някой посмя и за пари да попита...:shock:
 
От: php-fusion

Еееее, аре спокойно. Човека само пита.

Бате, изчакай някой, който се е с това и има опит да ти даде отговор. Не става толкова бързо, особедно ако въпроса е от по хард материя, като твоя. ;)

Не се връзвай и скоро ще има нещо, което да те насочи към решение на проблема.:)
 

Горе