PhpBB3 Въпроси

deffnews

Well-Known Member
Ще пробвам първо тук, макар че би трябвало да попитам в някой специализиран форум, но все пак...

Имам много въпроси, ако има запознати с материала. Не е реклама.

Това е default темата prosilver.

Като за начало искам да преместя панела "quick links", "FAQ" и т.н. в хедъра, но не знам в кой файл или файлове е реден хедъра. А search бара да е над форумите.
 
Леле, бате. С тази цветова гама ли ще останеш? Според мен ще ти е нужно поне някаква тема, която отчасти да се доближава до твоите изискванията, иначе голямо мазане те чака с тези дефолтната. Защо трябва да питаш в специализиран форум. Сещам се за един https://phpbb-bg.info/

Но като цяло си е изцяло фронт енд това. Определено почни с нещо друго като визия. ;)
 
Не, цветовете са такива за да гадая кой див кой точно е.
 
Цветовата гама е много важна, особено за форум, обаче все едно докато не подредя поне заглавната страница то няма как да подредя и цветовата гама. Това нещо с малките ми познания е писано като "дърво" и обикновено режат цели масиви за любителски къстъми. Едно е да направиш семпло сайтче основно на php и да го свържеш с базата, обаче това е форум и наистина бегло съм запознат. Това нещо е писано наистина за фронтенд.
 
Бате имам чувството че току що си излязал от Offopic-a на CS-BG и се мъчиш да създаваш нова верига :D
 
Бате махай тея кристали защото наистина не те виждам ОК... Пусни се до Бурса да си вземеш нещо по - качествено.
 
Бате махай тея кристали защото наистина не те виждам ОК... Пусни се до Бурса да си вземеш нещо по - качествено.
Трябва да има шеги и закачки. Много ли е странно, че не "взимам".
 
Какво предлагате за robots.txt
 
Нарочно не го поднових, не искам ботове
 

Горе