phpbb3 фроум бутони

eshk0

Member
инсталирах си нова тема, но при български език ми се губят бутоните, като сложа EN си излзиат (new topic) (post reply) :)

преди съм го направил, но беше много отдавна и сега не помня как :shock: дайте малко помощ :wink:
 
От: phpbb3 фроум бутони

името на папката или в имената на файловете най-вероятно има "en"
променяш на "bg"
 
От: phpbb3 фроум бутони

да но после при EN ще се губат, копираше се май папката images но точно не помня
 
От: phpbb3 фроум бутони

щом ще ползваш и двата езика - копираш същата папка и променяш на "bg" - така няма как да не стане
или аз не разбирам какво искаш...
 
От: phpbb3 фроум бутони

има папка en, копирах същата папка с име bg, както е при другите теми, но в тази тема не излизат бутоните :shock:
 
От: phpbb3 фроум бутони

виж имената на файловете които са в нея
в имената дали има "en" ако има ги промени на "bg"

ако няма - трябва да ръчнеш нещо в админ панела, сега не мога да се сетя какво беше, ако някой се сеща - д акаже

аз преди го правех така - в ен папката с езика слагаш файловете за бг превода и нямах проблем, или нещо подобно... но беше работа за две секунди
 
От: phpbb3 фроум бутони

Добре де толкова ли е трудно да погледнеш какъв път търси за изображенията на бутоните. Дай линк да погледна.
 
От: phpbb3 фроум бутони

няма en във файловете, същото е и при другите теми, но там излизат бутоните като копирам папката en с име bg
 
От: phpbb3 фроум бутони

отвори папката imageset на темплейта който се казва Terayon4
в момента имаш бутони првеведени за два езика - en и fr, копирай едната и я промени на bg

Влез в Админ панел - Стилове - Теми
Отиди Стилове - Imagesets и трябва да избереш bg в момента трябва да е en

след това даваш рфреш на форума и ако бутоните са там - превеждаш ги и си готов
 
От: phpbb3 фроум бутони

сега е на bg...

nortrant къде пък видя fr?

e60aed7f16.jpg


bg и en си имаше, сега като обновя imageset-a се получи ;)

Благодаря Ви.
 
От: phpbb3 фроум бутони

Вече да, след като се обнови imageset-a са се появиха, аз пък чистих кеша но това не действаше.
 

Горе