PHPBB3

ZzZaPyr

Member
Е админе кога ше сменяш остарялото phpbb ;);)
 
като добавят българският предвод или след следващия пр ъпдеит :)

ПС по принцип ме нявяват някакви мисли за инвисион или www.vbulletin.com някои ако е компетентен моля да изкаже едно мнение
 
Няма ли да ти прават проблеми ако е кракерски ?? Или ти ще си го поръваш ?
 
сегашния форум си е достатъчно добър :) допълнителни изгъзици не ни трябват според мене.
 
coolice каза:
Ще си го платя въпросът ако сметна че ще по добре форумът да мигрира към него :)

Въпросът е да имам някакви аргументи за това :)

ман рядко ше видем вебмастер форум с ППБ

вбулетин си е перфект
 
Абе да знайте от къде мога да си взема IPB ама безплатно, някоя по-нова версиика :roll:
 
Gotovski каза:
off twa e da sme bg ni6to legalno da nema !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x
Предполагам ти си с легален уиндоус и всичкия ти софт е купуван нали ?
 
ми за виндовса 100% ми е легален ;) а до колкото сичките ми софтварес :) и те са лигални ;)! тъка в УК знаеш ли кви са мрасни хвасхтт те веднага мама им деба
 
coolice каза:
като добавят българският предвод или след следващия пр ъпдеит :)

ПС по принцип ме нявяват някакви мисли за инвисион или www.vbulletin.com някои ако е компетентен моля да изкаже едно мнение
vBulletin е добра платформа за форум - бърза, лесна за използване и вероятно по-изчистена от IPB. Но ще имаш доста работа в конвертирането на форума и прилагане на оптимизация за търсачки. От друга страна phpBB 3 е пълна боза, така че работата ти ще се оправдае.

По лично мнение, IPB е доста претоварен с излишни функции форум.
 
Еее добре изглежда ама аз съм си свикнал със стария :) Иначе мен ми е интересно защо днес като си сложих линка в подписа и излиза само в мненията които съм писал след това.
 
Има готини неща , ама стои леко недовършен скина..
А и аватарите да са отдясно...
 

Горе