Pin Code за гугъл адсенс

От: От: Pin Code за гугъл адсенс

Писмото има ли логото на Google върху себе си? Гледах май на снимка едно и пишеше на него Google. Възможно ли е от пощите да крадат писма от Google, понеже са чували, че в тях има пари?

Има голямо и тлъсто лого. Като нищо някой е чул, че пращат чекове и гепи всичко, на което пише гугъл.
 
От: Pin Code за гугъл адсенс

ПИН кода на Google може да се види просто като се погледне картичката срещу слънцето. Така че няма нужда да се краде. А и да се открадне няма никаква файда от това. Обаче няма да се учудя, ако има прости пощальони, които не знаят това и си мислят, че могат да продадат картичките с ПИН код на черния пазар...

Banks and Google mailing PIN codes on pieces of paper
 
От: Pin Code за гугъл адсенс

Добре, и аз съм в същото положение. Получавал съм писмо с пина преди, когато ги пращаха автоматично, но сега не го получавам, вече повече от 7 седмици. Въпросът ми е по-скоро, ако не получа три искани пина, мога ли да потвърдя по друг начин? Примерно, както казва по горе един колега със сканирана лична карта.
 
От: Pin Code за гугъл адсенс

Добре, и аз съм в същото положение. Получавал съм писмо с пина преди, когато ги пращаха автоматично, но сега не го получавам, вече повече от 7 седмици. Въпросът ми е по-скоро, ако не получа три искани пина, мога ли да потвърдя по друг начин? Примерно, както казва по горе един колега със сканирана лична карта.

Да можеш и със лична карта да потвърдиш акаунта си. Аз преди 2 седмици намерих две писма наведнъж в пощенската ми кутия. Та първото се забави към 2 месеца..
 

Горе