Pingler - разяснения и анализ

wladimir

New Member
Напоследък все по-често чувам думата ping и в резултат на това попаднах на един SEO инструмент, наречен Pingler. От това, което намерих в нета не разбрах почти нищо - едни казват, че трябва да пингваш при всеки ъпдейт, че трафика скачал, а други твърдят, че това е просто Scam. Какво бихте казали по този въпрос? Колко често се пингва и кое? Блога или всички постове в него и колко често, тъй като безплатната версия на тоя инструмент пингва на около 80 места. Предварително благодаря.
 
Идеята на пинга е да се уведоми търсачка за ново съдържание. Сам реши дали ако пингваш постоянно и викаш "Ей Гугълеееее, ела ми в сайта беееее" дали на него ще му е приятно и няма да те накаже случайно.

Пингването - макс веднъж за нов сайт и то например да му пингнеш сайтмапа, нищо повече. Също можеш да пингваш някакви линкове, които са супер неоткриваеми.
 
От: Pingler - разяснения и анализ

Това не го бях чувал - да те накажат за пинг ? пинга би трябвало да спомага за индексирането на нова съдържание и поне според мен няма никакви отрицателни последици за самия сайт.
 
От: Pingler - разяснения и анализ

Остави го фозито говори глупости по default, така е като си завършен ****.
 
Последно редактирано от модератор:
Re: От: Pingler - разяснения и анализ

Това не го бях чувал - да те накажат за пинг ? пинга би трябвало да спомага за индексирането на нова съдържание и поне според мен няма никакви отрицателни последици за самия сайт.

Пробвай всеки ден по няколко пъти да си пингваш сайта и ела да кажеш резултата :)

Алъне, алъне, тъпо парче ще си останеш еееей.... Поне се обоснови като храниш. Айде бягай от форума, че те чакат на работа да сервираш гозбите.
 
От: Pingler - разяснения и анализ

Тъпо парче си ти глупецо, wordpress например специално ти пингва всеки един нов пост, много си прост, сериозно говоря, хвани се осъзнай и спри да говориш глупости.
 
От: Pingler - разяснения и анализ

Подкрепям горното мнение, че при всеки пост Уърдпрес пингва търсачките. Това до колко е добре, не мога да кажа! Лично аз пингвам единствено ако правя някакви форумни профили или нещо от този ранк. И при това гледам всеки линк да е пингнат от различно ИП.
 
Re: От: Pingler - разяснения и анализ

Тъпо парче си ти глупецо, wordpress например специално ти пингва всеки един нов пост, много си прост, сериозно говоря, хвани се осъзнай и спри да говориш глупости.

Говорим си за ежедневно пингване не само еднократно при пост бе *****.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Pingler - разяснения и анализ

Аз ползвам пинга само за сателтки и всяки друг беклинкове, за сайта си хич не го ползвам щото така или иначе до 2 часа след като съм качил квото и да е гошо вече го индексирал подобаващо :D
 
От: Re: От: Pingler - разяснения и анализ

Говорим си за ежедневно пингване не само еднократно при пост бе педерас.

И кво става като пингваш бе *****? Ти наясно ли си, че добър блог гугъл го обхожда на всеки 10 минути, по твоята логика да баннат всички по-големи сайтове, защото гугъл по някакъв начин през 10 минути намира начин да ги обходи а? Супер просто и тъпо, не разбираш, но си говориш безсмислици, ходи паси овцете в плевен, не се занимавай с неща, които не разбираш.
Ходи научи що е то rps ping преди да говориш глупости, че само ти се смеят хората.

ЩО ЗА ТЪПО ПАРЧЕ ТРЯБВА ДА СИ ЗА ДА МИСЛИШ, ЧЕ ГУГЪЛ ЩЕ ТЕ НАКАЖЕ АКО РЕГУЛЯРНО ВИКАШ БОТА ДА ТИ ОБХОЖДА САЙТА? - ОТГОВОР - ТРЯБВА ДА СИ ФОЗИ.
 
Последно редактирано от модератор:
Аре пингвай всеки ден, особено нов сайт, ама ей така удряй всеки пост всеки ден и ще видиш бота колко ще те заобича. Бегай копирай в арттъпият ти сайт списъците на хората и не говори глупости.

Боже, божееее сеото, дето не знаеше, какво е екзакт и броад и тоя дето плюеше против годади, а в тъпия си блог публикуваше кодове белким да хване 20-30 цента повече за деня..... и аз съм тръгнал да се разправям с това тъпо парче... ужас!
 
От: Pingler - разяснения и анализ

някой да обясни на тоя ***** кво значи пинг над мене, че мен ме хваща голям смях вече.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Pingler - разяснения и анализ

Тия дразги не са много професионални.Всеки си има мнение , има и различия ,но с тия обиди все едно сме в кръчмата на село.....
 
От: Pingler - разяснения и анализ

Тия дразги не са много професионални.Всеки си има мнение , има и различия ,но с тия обиди все едно сме в кръчмата на село.....

Айде като има различия и мнения да видя кой сайт е бил наказан заради пинг? Голяма глупост голямо нещо, заливам се от смях.
 
Абе льохманееее, виж в черното тефтерче колко народ ти каза, че си тъп и не струваш. Махай се от тоя форум, не ти е тука мястото бе... хубаво си беше тръгнал, ма нали не си държиш на думата както видяхме в темата за годади и след 2 дена се върна. Смешко си тотален :) Колко фън ми правиш, само аз си знам.
 
От: Pingler - разяснения и анализ

Кои хора са ми казали? Тия дефаултнатите дето им давам червено? Че те какво друго да кажат : D
 
От: Pingler - разяснения и анализ

Беш там гледай, че едно че не знаеш що е то пингване а ми и си сляп
 
От: Pingler - разяснения и анализ

Ами то е безмислено да се пингва често обновявам сайт. Пингът е полезен за сателитки и то на непопулярни платформи, както се спомена по-горе.

ПП Някой играе ли пинг-понг:)
 
От: Pingler - разяснения и анализ

Мерси за изчерпателните, отговори и разгорещена дискусия.
 

Горе