Pinterest защо са такива педераси ?

От: Pinterest защо са такива педераси ?

Сигурен ли си, че нямаш опция за обжалване? Преди време се занимавах с Пинтерест, бяха ми баннали акаунт, и след като обалвах ми го върнаха.

Нямкой път стават грешки, системата автоматично баннва. Наскоро ми баннаха един сайт в ucoz без причина. Писах им и се извиниха и ми го възстановиха!
Но Пинтерест 3 пъти да ме баннва ми убива всякакво настроение да се занимавам с тях. Аз трябва всеки месец да им пиша на съпорта да им се моля да ми възстановят акаунта. Без тва бавно се развива акаунт, не ми трябват. Ще ползвам синьото пиле. Там няма ограничения за спам.
 
От: Pinterest защо са такива педераси ?

Ако имаш повече от един акаунт от едно IP, ставаш "подозрителен". Нищо чудно и това да е причината за автобана.
 
От: Pinterest защо са такива педераси ?

Значи е напълно реално да се изкара качествен трафик от тях?
 
От: Pinterest защо са такива педераси ?

Значи е напълно реално да се изкара качествен трафик от тях?

Възможно е но е много минимален. На друг мой профил с към 1000 последователя има макс 3-4 клика на ден. Иначе е качествен. Но трудно се развива и по-добре друг вариант отколкото да чакаш от там!
 
От: Pinterest защо са такива педераси ?

И аз имам подобни резултати от пинтереста, но ще го развивам
Реално там ще се получи както у фейса, трябва да си платиш , за да се види пина от последователите
 
От: Pinterest защо са такива педераси ?

Като сме почнали да питам още нещо.
Има ли разлика в качеството според адсенс, между българския фейсбук трафик и останалия.

Бг трафика ми е 2-3 цента.
Логично е да има, но пък чувам и други противоположни мнения.
 
От: Pinterest защо са такива педераси ?

И аз имам подобни резултати от пинтереста, но ще го развивам
Реално там ще се получи както у фейса, трябва да си платиш , за да се види пина от последователите

За сега е по-добре от фейса. Но стия автоматични настройки за банове, трябва да внимаваш хубаво какво правиш. Аз бих рекламирал при тях. Но ще изчакам да посъбера мнения от нета за промотираните пинове.

Някой от тук присъстващите ако има мнение за промо-пиновете, да го сподели сега или да замълчи завинаги! :)
 
От: Pinterest защо са такива педераси ?

Като сме почнали да питам още нещо.
Има ли разлика в качеството според адсенс, между българския фейсбук трафик и останалия.

Бг трафика ми е 2-3 цента.
Логично е да има, но пък чувам и други противоположни мнения.

В момента Адсенса е паднал и си е толкова, по принцип бг си е 5-10 пъти по-нисък от американския и британския. Февруари ще ти се вдигне до 3-4 цента. Поздрави
 
От: Pinterest защо са такива педераси ?

Като оставим настрана шибаната им политика да блокират автоматично акаунти и сайтове от едно IP, ме интересува някой ползвал ли е промо пиновете и дали си заслужава и цена? И ако може някой който е пускал реклама и в трите соц. мрежи Туитър, Фейсбук и Пинтерес да направи сравнение къде е най-евтин и най-качествен?

В момента ползвам реклама във Фейсбук и съм доволен, но за български сайт! Интересува ме сравнение между трите за ен. сайтове!
Ако има тема във форума дайте да я видим или ако няма ще пусна!
 
От: Pinterest защо са такива педераси ?

Аз ще вдигна малко темата, дори и да е само за да видят още няколко души това епично заглавие! :D

Занимавам се с пинтерест от около 3 години, никога не съм използвал ботове или друг вид автоматизация. През годините развих 3 или 4 огромни профила, с над 30 хиляди флоуъра и множество репинове. Дневния рич на пиновете на всеки един от тези профили беше по около 15-17 милиона! Естествено, това не ставаше едновременно, защото профилите (и сайтовете към тях) бяха банвани. Сайтовете бяха със статии на тема красота, мода и подобни, монетизирах с адсенс. Ако кажа, че не си струва ще излъжа, но трудът е огромен, а отегчението е смазващо. Развиваш профил месеци наред, всеки ден по няколко часа и някоя сутрин се събуждаш и виждаш как го няма, или него или сайтът, просто премахнати и блокирани- а съпорта им е напълно автоматизиран, каквото и да им пишеш получаваш просто готовите им отговори. Понякога се случва да ти върнат сайта или профила, но в повечето случаи е безнадеждно. За тези 3 години съм развивал над 10-на профила, преди няколко седмици загубих и последния. Никога не съм спамил, винаги съм се опитвал да предлагам качествено съдържание, нови статии за сайтовете се пишеха ежедневно.

Стигнах до заключението, че нервите ми струват повече от парите (които пък не бяха малко). Пък и съм на мнението, че животът трябва да те побутне извън комфортната ти зона, за да не забравяш, че трябва да се развиваш и усъвършенстваш непрестанно. Започвам нов проект и казвам к*р на пинтерест. :D
 
От: Pinterest защо са такива педераси ?

Интересно ми е при рич 15 млн. колко клика дневно си имал към сайта?

Аз ще вдигна малко темата, дори и да е само за да видят още няколко души това епично заглавие! :D

Занимавам се с пинтерест от около 3 години, никога не съм използвал ботове или друг вид автоматизация. През годините развих 3 или 4 огромни профила, с над 30 хиляди флоуъра и множество репинове. Дневния рич на пиновете на всеки един от тези профили беше по около 15-17 милиона! Естествено, това не ставаше едновременно, защото профилите (и сайтовете към тях) бяха банвани. Сайтовете бяха със статии на тема красота, мода и подобни, монетизирах с адсенс. Ако кажа, че не си струва ще излъжа, но трудът е огромен, а отегчението е смазващо. Развиваш профил месеци наред, всеки ден по няколко часа и някоя сутрин се събуждаш и виждаш как го няма, или него или сайтът, просто премахнати и блокирани- а съпорта им е напълно автоматизиран, каквото и да им пишеш получаваш просто готовите им отговори. Понякога се случва да ти върнат сайта или профила, но в повечето случаи е безнадеждно. За тези 3 години съм развивал над 10-на профила, преди няколко седмици загубих и последния. Никога не съм спамил, винаги съм се опитвал да предлагам качествено съдържание, нови статии за сайтовете се пишеха ежедневно.

Стигнах до заключението, че нервите ми струват повече от парите (които пък не бяха малко). Пък и съм на мнението, че животът трябва да те побутне извън комфортната ти зона, за да не забравяш, че трябва да се развиваш и усъвършенстваш непрестанно. Започвам нов проект и казвам к*р на пинтерест. :D
 
От: Pinterest защо са такива педераси ?

10-15 хиляди, зависи от това какви пинове са станали вайръл.
 
Здравейте хора. Виждам,че всички сте добре запознати тук със социалните мрежи, за което искрени адмирации.
За разлика обаче аз никак не съм ОК със соц. мрежите.
Наскоро стартирах блог( преди по-малко от месец), много уверена в качеството на рецептите си.... да ама не!!!
Бързо се разочаровах, след като ПИН-вах и все още ПИН-вам де... без никакъв резултат...
Искрено вярвам,че качеството на рецептите и снимките са на добро ниво
Започнах да чета всякакво инфо спец за пинтерес и да прилагам каквото мога.... никакъв резултат
Под никакъв резултат имам предвид ,че събирам някакви последователи по 1,2,3 на ден И 0 лайка и 0 репина...
Ако някой знае защо се случва това.... моля да ме насочи
Искрено искрено ще оценя
Само да добавя
Имам два акаунта
Единия личен и единия на блога
Поствам едни и същи неща с тази разлика ,че на блогърския акаунт слагам и чужди пинове(според съвети, които съм чела за уж успех)
И в двата случая няма ефект
Ужасно е да видиш много много в пъти по- зле неща от твоите репиннати хиляди пъти... а твоето не! Не разбирам защо...
Ако някой иска да погледне https://cleanfoodspirit.com/
Това е блога ми....
Благодаря предварително, всеки съвет бих оценила!
 
Сайтът Ви е страхотен, опитайте се да го оптимизирате - по-приветлив дизайн, mobile frendly, по-свеж дизайн на снимките, които всъщност съдържат рецептата и определено оптимизация на изображенията, не забравяйте, че над 90 процента от трафикът Ви идва от мобилни устройства, бързината е особено важна. Опитайте се да сведете снимките до 200 кб всяка. Намалете пикселите на 1000xколкото излязат, правете качеството (когато фотошоп ви пита преди да сейфате) на 8 и допълнително минавайте през tinyjpg.com, който ще оптимизира снимката още малко, без загуба на качеството. Домейнът също е много добър, след редизайна може да добавите и лого, с което името на сайта да се запомня. Направихте ли страниците да работят с rich pins? Нпаравете го ако не сте.
Правете пиновете в подходящи размери, 1 към 3.5 мисля че беше максимума, който може да извлечете от размера.
Флоувайте хора, след това ги ънфлоувайте, това е метод за събиране на последователи, който ще Ви донесе доста флолъри дневно. Мисля, че след 250 последвани хора ви забранява да флоувате за около час-два. При 500 флоунати души дневно може да имате 50+ човека, които ще ви върнат следването.
Процесът не е лесен, може да отнеме месеци труд, но нещата които правите са интересни и смятам, че могат да се увенчаят с успех.

Ако снимките към рецептите са ваши - поздравления, изглеждат впечатляващо, определено ще привлекат внимание.
 
Сайтът Ви е страхотен, опитайте се да го оптимизирате - по-приветлив дизайн, mobile frendly, по-свеж дизайн на снимките, които всъщност съдържат рецептата и определено оптимизация на изображенията, не забравяйте, че над 90 процента от трафикът Ви идва от мобилни устройства, бързината е особено важна. Опитайте се да сведете снимките до 200 кб всяка. Намалете пикселите на 1000xколкото излязат, правете качеството (когато фотошоп ви пита преди да сейфате) на 8 и допълнително минавайте през tinyjpg.com, който ще оптимизира снимката още малко, без загуба на качеството. Домейнът също е много добър, след редизайна може да добавите и лого, с което името на сайта да се запомня. Направихте ли страниците да работят с rich pins? Нпаравете го ако не сте.
Правете пиновете в подходящи размери, 1 към 3.5 мисля че беше максимума, който може да извлечете от размера.
Флоувайте хора, след това ги ънфлоувайте, това е метод за събиране на последователи, който ще Ви донесе доста флолъри дневно. Мисля, че след 250 последвани хора ви забранява да флоувате за около час-два. При 500 флоунати души дневно може да имате 50+ човека, които ще ви върнат следването.
Процесът не е лесен, може да отнеме месеци труд, но нещата които правите са интересни и смятам, че могат да се увенчаят с успех.

Ако снимките към рецептите са ваши - поздравления, изглеждат впечатляващо, определено ще привлекат внимание.



Благодаря сърдечно Izvunzemen за окуражаването
Снимките и рецептите са мои, аз сама си ги развивам
Не използвам Фотошоп или др програми за подобряване на качеството, освен просветляване леко ако се наложи само
Може ли да дадете кратко инфо как се оптимизират снимките за по голяма бързина
Какво е rich pins?
И последно с каква програма се правят по големи снимки за Pinterest
Благодаря за другите препоръки и насоки, със сигурност ще ги последвам
А да само още нещо... що се отнася за mobile friendly website... тази опция е кликната и уж трябва да е така....но явно не е, май ще трябва да потърся съдействие от help centre на Wordpress
Благодаря още веднъж искрено и се извинявам ако въпросите ми са глупави, но всеки е със силни и слаби страни. Моите силни са в изкуства, креативност и всичко с ръчен арт труд... но не и компютри... просто сега ми се налага и съм благодарна,че има хора тук с опит и търпение да помагат на неопитните да "проходят"
Поздрави!
 
Според мен Пинтерест не е популярен в България, и неможе да се очаква кой знае какви резултати. По-добре наблегнете на оптимизиране на сайта!
 
Според мен Пинтерест не е популярен в България, и неможе да се очаква кой знае какви резултати. По-добре наблегнете на оптимизиране на сайта!
сайта погледна ли го?
 
Сори, сега видях че е на английски.
Пак съм на мнение, по-добре да не търсиш внимание там. Имам профил на английски свързан с ел. търговия. Има много харесвания, сейввания и нови последователи но трафика, който идва към сайта е незначителен.
Според мен повече внимание ще получи въпросния блог в YouTube.
 

Горе