Pisha.bg - сайт за копирайтинг услуги, коректорска работа, лично творчество

sisis89

Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте :)

Преди няколко дни започнах нещо, което дълго отлагах:

http://pisha.bg/

pisha.png

Обичам да пиша и редактирам, така че мога да ви бъда полезна, ако имате необходимост от рекламни текстове, журналистически материали, статии за оптимизация и др. Имам опит и в коригирането на текстове.

Смятам да развия страницата и да кача доста авторски неща, за да може хората, с които работя, да опознаят по-добре стила ми на писане.
Знам, че не е завършен сайтът, но е нов и тепърва ще подобрявам съдържанието и структурата му.

Пишете ми, ако искате да работим заедно :)

Поздрави и прекрасен слънчев ден!
 
Последно редактирано:
От: Pisha.bg - сайт за копирайтинг услуги, коректорска работа, лично творчество

В най-скоро време ще имам нужда от подобен човек за няколко проекта. Ще ти пиша на ЛС, надявам се да проявиш желание да работим заедно. Харесва ми стила ти на писане, увлекателен е. Аз също съм копирайтър, макар и само за SEO оптимизирани текстове и оценявам труда ти. Поздрави.
 
От: Pisha.bg - сайт за копирайтинг услуги, коректорска работа, лично творчество

Благодаря за коментарите и наистина ще съм щастлива, ако работим заедно. Приятна почивка!
 
От: Pisha.bg - сайт за копирайтинг услуги, коректорска работа, лично творчество

Поздравления, успех!
 
От: Pisha.bg - сайт за копирайтинг услуги, коректорска работа, лично творчество

Отново благодаря за позитивното отношение. Именно тук намерих няколко души, с които редовно работя.
Жалко е, че нямам достатъчно време, за да материализирам много мои идеи, дано и това се случи.
Пишете ми, ако имате нужда от текстове, но не твърде спешни.
Приятна вечер!
 
От: Pisha.bg - сайт за копирайтинг услуги, коректорска работа, лично творчество

Изтрезняването става на големи глътки. Първо се напиваш с отрова, после се събуждаш от живота. Нямаш време да умреш от грижи. И когато видиш Червената шапчица, всичко е черно-бяло. Ти си стара Алиса. На нея й писна да пие чай с луди животни. Няма Лешникотрошачка. Само пачка. Всички сме танц без ритъм. Отлитам, където няма ...
И язе отлитам,,, ауфидерзейн, досвидание и гудбай
 
От: Pisha.bg - сайт за копирайтинг услуги, коректорска работа, лично творчество

Успех и късмет
 
От: Pisha.bg - сайт за копирайтинг услуги, коректорска работа, лично творчество

Здравейте,

Вашата работа, ни заинтригува. Може ли да ни изпратите данни за контакт, за да се свържем с Вас.
Приятен ден!
 
От: Pisha.bg - сайт за копирайтинг услуги, коректорска работа, лично творчество

fire,може да ми пишете на мейл: [email protected].
Благодаря!
 

Горе