PlayStation клуб и Изипей

Hadzhiev

New Member
Здравейте!

Преди седмица, две взех един бизнес от познат, който включва EasyPay каса + застраховки.

Помещението е на два етажа - партерен и подземен.

Въпроса ми е следният:

Долното ниво бих искал да го направя нещо допълнително, защото не се използва за нищо и е само склад.

На мен ми хрумва първоначално да сложа 2,3 плейстейшъна и 1,2 допълнителни телевизори с дивани/столове и маси, за да се гледат примерно мачове.

Отделно мога да сложа и 2,3 вендинг автомата, които да играят ролята на сервитьори.

Според вас тази идея добра ли е?
Ако имате някакви предложения или съвети за долното помещение, моля да ги пуснете тук или на ЛС!

Относно моята идея бих искал да ви попитам (ако сте запознати) дали трябва да изкарвам някакви допълнителни лицензи за нея.

Благодаря предварително!
 
Сори, ама това е най-тъпата идея, която съм чувал наскоро.. :) Мани, че не сме 90-те, ама как си представяш до като ония говеда долу овикват махалата, тие горе да сключат застраховка, даже и от сметките ще избягат 😆
 
Ама аре, да не съм капо, пусни пак някаква тиха офис дейност, свързана с някакъв вид финансови услуги и прочие, така и така горе са отишли да се ръсят, не пречи и долу да оставят някой лев ;)
 
Еврофутбол и лотарийни билетчета.

А, и патрончета мастика.
 
Абе момчета, къв Еврофутбол.. тва отдавна ни го порезаха, като част от новата образователна програма на ЕУ - "плащай сметки, плащай салами, и за глупости ти не си и мисли" 😆
 
Pu
Какви авторски права? 🤣🤣🤣
Пусни плейстейшъните да играят на тях за платено време и ще разбереш още на втория ден. А може и само заради това, че са нямсто дето се изкарават пари дори и безплатно да играят.
 
Крума последно е виждал плейстейшън 1 или 2, не знае, че има subscriptions от всички сторове, за по 10-15 долара, и вземаш една камара игри на месецна база.
 
Pu

Пусни плейстейшъните да играят на тях за платено време и ще разбереш още на втория ден. А може и само заради това, че са нямсто дето се изкарават пари дори и безплатно да играят.
Е колега то масово има клубове с компютри, плейстейшъни срещу заплащане 🤣🤣🤣
 
Инбет май ще стават новия Еврофутбол...тъй, че виж ги...Горе депозират-долу харчат = асансьор за пари :D
Мислих си го това! Ама май викат, че комисионната не е добра и трябва да работиш със собствена “ДЕБЕЛА” каса.
 
Е колега то масово има клубове с компютри, плейстейшъни срещу заплащане 🤣🤣🤣
Да, да. Нали правиш разлика от това да ти плащат на теб и това ти да плащаш на разпространителя.

Авторско право върху електронните и компютърни(видео) игри.


Едно време се печелеше защото никой не плащаше лицензи и данъци. Сега като платиш лиценза на ОС за един от служебните си компютри и печалбата ти е заминала.
 
Да, да. Нали правиш разлика от това да ти плащат на теб и това ти да плащаш на разпространителя.

Авторско право върху електронните и компютърни(видео) игри.


Едно време се печелеше защото никой не плащаше лицензи и данъци. Сега като платиш лиценза на ОС за един от служебните си компютри и печалбата ти е заминала.
Добре де.

Аз имам 10-20 игри закупени дискове или дигитални.

Пускам 1-2 плейстейшъна по 5,6 лева на час … Не разбирам проблема за съжаление какъв е
 
Добре де.

Аз имам 10-20 игри закупени дискове или дигитални.

Пускам 1-2 плейстейшъна по 5,6 лева на час … Не разбирам проблема за съжаление какъв е
За личнa консумация са. Не е ок да печелиш кинти от чуждо IP.
 
Добре де.

Аз имам 10-20 игри закупени дискове или дигитални.

Пускам 1-2 плейстейшъна по 5,6 лева на час … Не разбирам проблема за съжаление какъв е
Когато закупиш играта е за да си я позлваш ти, не може да го правиш с комерсиална цел.

За това ти казах аркадите нямат авторски права а може да са хиляди игри в една машина. Най-много ще има плащаш тока и данък печалба като вендинг машините.
 
Крума последно е виждал плейстейшън 1 или 2, не знае, че има subscriptions от всички сторове, за по 10-15 долара, и вземаш една камара игри на месецна база.
Недей се излага и тука бре, човек....
 
Японските компании са особено чувствителни към тия неща и гонят до дупка. Още повече че Сони Плейстейшън имат официален бизнес в България.
 

Горе