Plugin за автоматично постване

Бихте ли препоръчали plugins за автоматично постване във WP от RSS абонамент?
Намерих няколко докато се рових из мрежата, но преподчитам да се доверя на нещо проверено.
 
От: Plugin за автоматично постване

Я да питам аз нещо.
Доколкото разбрах WP Robot поддържа автоматично двойно транслиране на текста. EN->BG->EN с цел да се уникализира текста. Та питанката е как това уникализиране на текста ще излъже Г че е уникално след като превода минава през Г транслатора? В смисъл че щом транслатора на Г го прави тоя номер, аз си мисля че на 99% Г ще знае за какво става въпрос и ще сметне съдържанието за дублирано.
Вие какво мислите по въпроса?
Може би ще има по голям ефект ако минава през 5-6 езика: EN->DE->ES->RU->BG->GR->EN
Ама пак си мисля че щом Г транслатора прави превода, ще се пазят някъде кеширани копия на преводите с цел да се избегне лъженето на Г. Едва ли Г е толкова прост. Аз поне бих направил такава схема ако бях Г :D:D
 
Последно редактирано:
От: Plugin за автоматично постване

Благодаря за отговорите по-горе!
Така и така сме я подкарали за плугини, препоръчайте и някой за автоматичен таггинг (auto tag)
 
От: Plugin за автоматично постване

Я да питам аз нещо.
Доколкото разбрах WP Robot поддържа автоматично двойно транслиране на текста. EN->BG->EN с цел да се уникализира текста. Та питанката е как това уникализиране на текста ще излъже Г че е уникално след като превода минава през Г транслатора? В смисъл че щом транслатора на Г го прави тоя номер, аз си мисля че на 99% Г ще знае за какво става въпрос и ще сметне съдържанието за дублирано.
Вие какво мислите по въпроса?
Може би ще има по голям ефект ако минава през 5-6 езика: EN->DE->ES->RU->BG->GR->EN
Ама пак си мисля че щом Г транслатора прави превода, ще се пазят някъде кеширани копия на преводите с цел да се избегне лъженето на Г. Едва ли Г е толкова прост. Аз поне бих направил такава схема ако бях Г :D:D
Мен ме интересува същото.
 
Re: От: Plugin за автоматично постване

Благодаря за отговорите по-горе!
Така и така сме я подкарали за плугини, препоръчайте и някой за автоматичен таггинг (auto tag)

WP Auto Tagger

Мен ме интересува същото.

с Г транслейт не стават уникални
 
От: Plugin за автоматично постване

ами безплатен плугин за продаване (cart/shop плугин)?
 
От: Plugin за автоматично постване

Може ли да ми дадете линк към този плугин WP Robot че не го намирам.
 
Re: От: Plugin за автоматично постване

Може ли да ми дадете линк към този плугин WP Robot че не го намирам.
лицензиран е, и да пуснем линк админите ще го изтрият
подобре търси в някой блакхат форум
 
От: Plugin за автоматично постване

ми няма ли някакъв алтернативен, който да върши също добра работа ?
 
От: Plugin за автоматично постване

FeedWordPress
 
От: Re: От: Plugin за автоматично постване

WP Auto Tagger

с Г транслейт не стават уникални

Плъгин за уърдпрес дето да работи добре с думи на кирилица няма - такъв който да прави автоматично таговете на Български имам предвид. Имаме идея да пишем адвансед такъв плъгин, но имайте предвид че не ги правим безплатно защото само заплатата дето плащам на програмиста на месец гони 2000 лева.

Google translate за момента е ултра скопена услуга и Гоогле твърдо не помни текстовете които са превеждани през транслатора. Имаме 2-3 такива сайта, някои са вече с по над 90000 поста - позиционират се отлично когато гоогле е успял да преведе съдържанието добре.

Лошото е че това не се случва често, тоест Google translate не превежда добре, затова и съдържанието не се котира добре. Просто никой не търси за точно тези изрази :)
 

Горе