Plugin за Popular/Latest

Здравейте,
Търся си най-подходящия плъгин за най-четени и последни, като единственото което искат от този плъгин е да ми изкарва на най-четените(popular) за деня.
 
От: Plugin за Popular/Latest

Popularity Contest е плъгина който търсиш.
След инсталацията и настройките за това кое да ти дава тежест при оценката за популярност, можеш да си добавиш готов widget в сайдбара. Също така, плъгина работи с template tags, което означава, че ако желаеш може да си направиш къстъм темплейт за страница и в него да добавиш тага, който ти е неубходим, било то за ден, седмица или месец.
Успех.
 
От: Plugin за Popular/Latest

Току що го пробвах и наистина плъгина е доста добър, но на мен ми трябва за сайдбара да го сложа и да е с 2 таба Популярни/Последни. Дори и с повече табове да е аз ще си го преправя.
 
От: Plugin за Popular/Latest

След като искаш табове на widgeta, си изтегли и ето това Tabber Tabs Widget. Добавяш този widget след инсталацията му в сайдбара, а след това добавяш вътре в него, widgetite които искаш да ти показва.

Едит:
Popularity Contest e oще бета версия
Бета е версията 2.0, но така като гледам проекта е спрян от автора му. Няма обновления от Юни миналата година. Това все пак не пречи плъгина да си работи, нали? :) Ползвам го на 3-4 блога без проблем. Информация за версиите - тук
 

Горе