Аукцион за: PokerPlace.com - Flippa Auction

От: PokerPlace.com - Flippa Auction

Супер име. Дано да му вземеш хубави пари.
 
От: PokerPlace.com - Flippa Auction

Наистина топ домейн. Според мен ако го дадеш за 10к ще си е жив подарък. Опитай се да го предложиш на точните хора, като за предпочитане е да не са от българския пазар. Аз бих взел някакви мерки да го защитя, защото може някой от големите да пусне арбитраж (ако не греша така се казваше).
Може да го предложиш на гиганти като PokerNews,PokerStars.
 
От: PokerPlace.com - Flippa Auction

Няма как да стане това с арбитража. А иначе избягвам да се изхвърлям със суми. Гледам какво дава пазара. Ако не дава достатъчно да ми стигне reserv-a, просто си го оставям за по - късно.

А иначе гледам навремето е правил по $2K на година само от паркиране. Трябва да го питам бившият собственик дали има някаква статистика от последните месеци.
 
От: PokerPlace.com - Flippa Auction

Паркираш домейна и от естествен трафик и кликове печелиш $2K.
 
От: PokerPlace.com - Flippa Auction

На времето имах 1 домейн http://freetexasholdmepoker.com/ и го продадох за около 200++ долара(не помня точно, ама беше добра цена).. ако можеш издири го този собственик и му го предложи.. тоя пич имаше супер мн пари..
Има и 1 сайт за тексас покер, но не помня как се казваше, потърси там, дават луди пари за такива домейни и всичко свързано с покер.
 
От: PokerPlace.com - Flippa Auction

Можеш да паркираш домейни в bodis, vodoo, fabolous и т.н. Ако ти трябва повече инфо - питай ме на лично, за да не разводняваме темата.

===

Мерси много, @moneff.
 
От: PokerPlace.com - Flippa Auction

Не ми се вярва да вземеш добра цена във флипата.
 

Горе