Pokerstars и Fulltiltpoker не работят!?!

2fast4you

Well-Known Member
И двата сайта са блокирани ,имам техни банери на един мой сайт и се чудя какво да правя .
Банерите не се показват изчезнали са сами ,а при клик на текстови линк излиза WARNING !!!
Идейки някакви какво да предприема?
Да не се уплашат потребителите на сайта от този WARNING това ме притеснява.
Дали да ги махна временно ,поне докато се оправят нещата (ако изобщо се оправят де)?
 
От: Pokerstars и Fulltiltpoker не работят!?!

Обвиняват ги не само в укриване на данъци, но и в пране на пари. За финансиране на тероризма не съм видял да ги обвиняват, но нищо чудно и в това да ги обвинят.

Така, че ако имате бизнес отношения с тези субекти очаквайте да дойдат Явор Колев и маскираните му нинджи някоя нощ и да ви съобщят, че тъй като сте абсолютен престъпник трябва да паднете на колене (после ще ви дават по телевизията, може и в съда да прожектират видеото).

После може да изкарате малко пари като осъдите България за полицейско насилие ;)
 
От: Pokerstars и Fulltiltpoker не работят!?!

Плащам на някой който е промотил в големи количества горните сайтове с някой банер или линк. Плащането се извършва след вашето арестуване и само ако по време на арестуването носите фланелка която аз ви пратя. Ще получа безплатна реклама в прайм тайма на всички ТВ-та след акцията.
 
От: Pokerstars и Fulltiltpoker не работят!?!

алооо имам 20 000 виртуални чипа у фултилта бре?:
3 дена съм си играл да ги правя...
недейте така?
кой играе там си напраим една виртуална маса:)
 
От: Pokerstars и Fulltiltpoker не работят!?!

Български бандит помогнал на ФБР в спецакция "Покер"

Българин е съдействал на ФБР за разбиването на онлайн покер индустрията в САЩ, съобщиха американски медии. В петък бяха затворени трите най-големи сайта за онлайн покер в страната, а собствениците им - арестувани.

По непотвърдена информация ключов помощник за операцията е бил австралиецът от български произход Даниел Цветкоф. Самият Цветкоф бе арестуван миналата година в Лас Вегас точно за връзки с тези сайтове, които от 2006 г. са забранени в САЩ и досега заобикаляха закона. Той бе обвинен в пране на пари, банкови измами и заговор с компаниите за нелегален хазарт, чиито пари минавали през неговата компания за интернет разплащания Интабил.

Цветкоф бе застрашен от 75 г. затвор. Първоначално му бе отказана дори гаранция, но по-късно бе освободен без много шум. Сега се твърди, че Цветкоф се е съгласил да сътрудничи на властите, за да се спаси от сурово наказание. /БЛИЦ

===============================

Кой сега е номер едно.....

Те го накиснаха, той им го върна тъпкано
 
От: Pokerstars и Fulltiltpoker не работят!?!

Интересно.... американците не си поплюват :)
 

Горе