pomosht za Seo na website na 1g

От: От: pomosht za Seo na website na 1g

1.Няма какво да натискам бутона, не заслужаваш персонално внимание, нито от мен, нито от някой друг във форума. Ама не ми се спи и ще си лафим. Пък и знам ли с коя твоя самоличност ще ми отговориш. Ако реша да ги изброявам всичките, няма да ми стигне цялата нощ.
2.Ти в моите неща не се бъркай, аз сам мога да си преценя с какво ще се занимавам.
3.Чакам да ми препоръчаш наколенките, които ползваш, мой уважаван "който и да си там".
 
От: От: От: pomosht za Seo na website na 1g

1.Няма какво да натискам бутона, не заслужаваш персонално внимание, нито от мен, нито от някой друг във форума. Ама не ми се спи и ще си лафим. Пък и знам ли с коя твоя самоличност ще ми отговориш. Ако реша да ги изброявам всичките, няма да ми стигне цялата нощ.
2.Ти в моите неща не се бъркай, аз сам мога да си преценя с какво ще се занимавам.
3.Чакам да ми препоръчаш наколенките, които ползваш, мой уважаван "който и да си там".

За последен път ти пиша. Имам си две деца вече и те ми стигат, та и теб да те възпитавам. Все пак ще ти кажа две думи на изпроводяк. Чети повече книжки и се опитай да мислиш самостоятелно, защото по разсъжденията ти съдя, че лесно се манипулираш. Сега ти е времето да си набележиш цел и да я следваш, но също така е подходяща възраст за забавления. Вместо да се правиш на много умен пред чичковците по форумите, вземи учи нещо. Излизай с приятели, общувай повечко наживо, хвани си гадже, смени го, опознай добре жените. Аз преди да се оженя дори нямах компютър в къщи и се прибирах само да хапна и дремна. И стига си се филмирал - както аз, така и другите имат само по една самоличност. За първи път ли си във форум? Навсякъде е така - спорове, дразги, мерене на п....и, дуене и каквото се сетиш. Тук дори е цвете в сравнение с други места. Да на някой му отърва да припише всичко на една личност и това идва от неспособността на хората да носят отговорност за своите постъпки и вечно да виждат "врага" за ъгъла, който ги спира. А такъв няма. Той е в твоето "сбъркано" мислене. Не си виновен, така ти се натрапва от медии и политици. Сам виждаш, как всички крадат и нищо не вършат, а все 2-3 имена се въртят за виновници. Останалите са едва ли не светци. Форума е света в умален мащаб. Послушай ме и си намери сериозни занимания и забавления, докато си свободен и не ти висят жена и деца на главата. С какво удоволствие бих се сменил с теб. Гарантирам ти, че с месеци няма да помириша компютър. Успех и умната, а може и русата. :lol:
 
От: pomosht za Seo na website na 1g

Велик си...с няколко изречение промени мирогледа ми. Пак ти казвам, не ми прави сметка, защото не знаеш нищо за мен. Единственото, което можеш да манипулираш в мен, няма да казвам, кое е, защото не ми отива на въпзитанието ;p
 

Горе