Power Balance

Купил съм 3, 2 от които за подарък.
$2.1 бройката, от xxx.focalprice.com, с безплатна доставка.
Помагат, само ако вярваш, че помагат. Иначе си е просто лента силикон около ръката ти.
Хубава статия има на този адрес xxx.news.softpedia.com/news/Power-Balance-Wristband-Product-Review-173604.shtml
(замени xxx с www в линковете).
 
От: Power Balance

Аз имах и не работи, поне според мен. Носех е защото извесни спортиски и звезди я носят. За това. А и винаги ставаше на въпрос дали работи и ето ти и тема за разговор с непознат. Хахаха. Това са бенефитите, които реално видях от нея. Мисля пак да я пронося, залипсва ми. :)
 
От: Power Balance

Много ясно че е пълна простотия това, дори не съм се замислял да си купя.
 
От: Power Balance

Нямам точно на тази фирма, но за сметка на това имам две други (и двете са подарък, аз не бих си купила)- No1 и No2. Та от чисто любопитство ги пробвах известно време. Полза нула ;)
 
От: Power Balance

Носят се слухове, че доктор Ливайн, създателят на магнитните наколенници, побеснял когато чул за появата на гривните Power Balance. Отнели клиенти от нишата му. :lol:
 
От: Power Balance

Пълна глупост са. Повечото фирми, които ги предлагаха по моловете вече са закрити :) На някои места извън БГ ги задължават да върнат парите :)
 
От: Power Balance

Ако като се сетя бяха превзели и дискотеките. Всеки уважаващ себе си чалга маняк си купуваше :lol:
 
От: От: Power Balance

Ако като се сетя бяха превзели и дискотеките. Всеки уважаващ себе си чалга маняк си купуваше :lol:
Изродя пълна. Продаваха ги къде ли не. Даже не знам на какъв пронцип го правеха, защото всеки ги имаше, ей така, между другото. Ако някой клъвне. Но евалта, че толкова народ си купиха. :)
 
От: Power Balance

Имаше видео в тубата с обяснение как го правят "номера с баланса" . http://www.youtube.com/watch?v=tJanZ40Eg-o . Има и едно друго ама не мога го намеря . Имаше някъв киатец който продаваше някви пръстени които ви правят безсмъртни , хапчета които ви правят красиви и пръстени за крака които ви лекувата. Цената стартираше от 200$ до 2000$ за про версията .......... И СЕ КУПУВАШЕ . СВЕТЪТ Е ПЪЛЕН С ГЛУПАЦИ .
http://www.youtube.com/watch?v=n3RjPGOEFhE&feature=related
 

Горе