Powermethod да видим ?

fomalhaut

New Member
Привет на всички от форума от скоро знам за афилейт бизнеса ,и искам да споделя един такъф сайт с вас.До сега само съм гледал коментари и теми за афилейт вече разбрах добре за какво става въпрос.Срещнах се с един авер който от много години се занимава с php mysql та и аз се занимавам но съм още в обучение... не съм завършен :) таа той ми каза че имал някаква приятелка ,която праела по...мисля че ми каза 2000 лв не съм много сигурен на месец ест...става въпрос за powermethod това са добавки за горивата с еди си колко % ти гори по малко колата т.е кирия е ,и ми каза че много голям пазар имало.Мисля обаче че иска 40$ за да започнеш това е малко...тъпо ,но сега ми прави среща с жената която отдавна работи там и тя ще ми даде инфо.Разбирасе ще споделя инфото с вас.Искам да го видите тъй като не съм видял тема такава с тоз сайт ако наистина има голям пазар може би ще дам 40$.Е очаквам вашият отговор :)
powermethod DOT myffi DOT biz/

с уважение:fomalhaut
 
От: Powermethod да видим ?

кирията е там че мисля че ти май си спамер ама незнам колко искат за начало
 
От: Powermethod да видим ?

Просто искам да разбера повече за тоз сайт ,и дали го знаете.

даже и Гугъл не го знае

някакъв реф.линк ли си ни дал ?!
 
Последно редактирано:
От: Powermethod да видим ?

При търсенето на - site:рowermethod.myffi.biz - не бяха открити съответстващи документи.
щом Г не го знае е ние не го знаем:)


п.п. изказах се като говорител на форума :)
 
От: Powermethod да видим ?

Според мен програма, която иска начална такса за да започнеш да им промотираш продуктите не струва, както и че не може да се очаква нищо хубаво от нея. Хубавите програми дават стимул в лицето на бонуси както и всичко, което би помогнало на афилиейта да ги промотира продуктите им да е безплатно и без никакви такси и т.н. ;) Това е моето мнение, не съм запознат специално с тази програма, но говоря общо за програмите и това как е редно да се партнира. Тази определено не влиза в това число с тези $40. А какво всъщност плащаш? Членство или нещо, което ще ти предоставят?
 
От: Powermethod да видим ?

Според мен програма, която иска начална такса за да започнеш да им промотираш продуктите не струва, както и че не може да се очаква нищо хубаво от нея. Хубавите програми дават стимул в лицето на бонуси както и всичко, което би помогнало на афилиейта да ги промотира продуктите им да е безплатно и без никакви такси и т.н. ;) Това е моето мнение, не съм запознат специално с тази програма, но говоря общо за програмите и това как е редно да се партнира. Тази определено не влиза в това число с тези $40. А какво всъщност плащаш? Членство или нещо, което ще ти предоставят?

Option: Starter Kit (0 BV)
 
От: Powermethod да видим ?

Няма ли стари кучета от бранша ? :) Преди години всичко беше луднало по тия хапчета. Пълна простотия са :) Казвам го и от гледна точка на шофьор и даже мисля, че мога да покажа една проста система за изчисление, която показва, че няма кирия от цялата работа. Въпрос на време е да я намеря.
 
От: Powermethod да видим ?

http://www.youtube.com/watch?v=UWRVtzBglvA БОЗАА! MLM Ще ви питам на чист български - ако това беше вярно, нямаше ли да се чуе още ехеееееееееее преди време.
 
От: Powermethod да видим ?

Да, другите програми те стимулират с подаръци и бонуси да им промотираш продуктите а тези искат пари за да се регистрираш, нещо не ме привлича...

От MoreNiche като направих 10 продажби на техните продукти ми изпратиха като подарък рекламна раничка, тениска и кожен портфейл, много готини :D
 
От: Powermethod да видим ?

Чиста МЛМ зарибявка .
някакви Еко продукти ...има и хапчета..сигурно има хора дето ги купуват
 
Последно редактирано:
От: Powermethod да видим ?

главния домейн myffi.biz е самия сайт, а под-домейни като powermethod са реферери. "Site Presented By" показва името на реферера.

СПАМ
 

Горе