PR Ъпдейт

Amigo0o

Well-Known Member
Айде на този дългоочакван ъпдейт. Почти при всички ми сайтове има промяна, при вас как е?

Ето и един хубав тоол за проверка - http://prchecker.bg2.info/ няма каптчи и т.н.
 
От: PR Ъпдейт

Ето как стоят нещата при мен

преди => сега

3 => 4
2 => 3
1 => 2
0 => 3
0 => 2
0 => 2
0 => 1
 
От: PR Ъпдейт

Бах... Маа му. При мен пак няма промяна. Дано в близките часове нещо се случи с тоз смотания пр, че от 2 на основния ми сайт не мърдам от 3 ъпдейта насам.
Освен това сателитен сайт направи 3 пр само с линкове в любими... Доста нереално ми се струва.
 
Последно редактирано:
От: PR Ъпдейт

При мен от 2 към 3 и от 0 към 3
 
От: PR Ъпдейт

При мен има
2 => 3
0 => 3

и останалите без промяна. А очаквах тия непроменените да скочат с 1 или 2.... да не би още да се точи нещо...
 
От: PR Ъпдейт

Според тоола, които е дал @Amigo0o има промяна от 2 => 3 ..
но според prchecker.info , нямам промяна.. ?
 
От: PR Ъпдейт

При мен само една промяна от 0 ---> 3
другите си стоят :)
 
От: PR Ъпдейт

При мен резултатите са доста добри (поне аз съм доволен)
0 => 3
0 => 3
0 => 3
0 => 2
0 => 2

При другите няма промяна :)
Стана ми доста интересно относно единия сайт, нов е на няма и месец,добавен е само в gbg i dir и има само 2 линка от пр2 и пр1. Съдържанието на сайта е изцяло уникално, а ПР се е вдигнал на 3, какво ще кажете, аз лично останах много изненадан гоогле пак си ги върши каквито иска :)
 
От: PR Ъпдейт

За нов сайт с уникално съдържание е нормално да хване PR3-PR4 при първия си ъп. Ако се е развивал нормално (без спамене или както му е модерно да се вика "добавяне по директории и мрежи"), то има всички шансове да няма издънки. По-малко (PR1-PR2) обикновено хващат новите, дето се линкват навсякъде, както и тези с дублирано съдържание.
 
От: PR Ъпдейт

Като гледам безтегловността на вътрешните по повечето сайтове, то явно скоро ще има доъп към основния, може тук-таме дори да промени и индексните.
 
От: PR Ъпдейт

другия форум е с PR 0 в момента, а май беше 4 колкото тук ...
 
Последно редактирано:
Re: От: От: PR Ъпдейт

Май е защото са сменили домейна на .org ?

Винаги си е бил .орг. А пр му беше 5 до вчера.
 
От: PR Ъпдейт

Уникалното съдържание явно не се отразява на PR-а. Имам сайт с абсолютно копирано съдържание и получи PR3...
 
От: Re: От: От: PR Ъпдейт

Винаги си е бил .орг. А пр му беше 5 до вчера.
Ами на мен .com ми излиза с PR4 (а той пренасочва към org), а org ми излиза с 0 .. незнам каква трябва да е причината, за да падне от 4-5 на 0.
 
Как пък измери на com pr-а, като той пренасочва с към org? А за нулата - може би още не е приключил ъпдейта. Някъде се вижда едно, другаде друго ... А може да са ги наказали нещо :)
 

Горе