PR ъпдейта започна 13 / 09 / 2010

От: PR UPDATE - дойдееее

При мен нищо.
 
Последно редактирано:
От: PR ъпдейта започна

Е, значи има още време, ще очаквам промени и при мен :) Стискам палци да имама +1 :)
 
От: PR ъпдейта започна

Е, значи има още време, ще очаквам промени и при мен :) Стискам палци да имама +1 :)

За какъв чеп ти е тоя ПР?
Важно е да има трафик!
 
От: PR UPDATE - дойдееее

Любимият ми сайт -1 :(
Другият не е мръднал, но е на 3 месеца и ще го преживея...
 
От: PR ъпдейта започна 13 / 09 / 2010

Какво разбирате под частичен - много ясно че неможе всички сайтове да претърпят промяна - Ъпдейт като ъпдейт
На миналия като две тройки ми изгоряха на двойки а единият не мръдна, какво да се радвам че е бил частичен и не е изгорял и третия ли. :)
 
От: PR ъпдейта започна 13 / 09 / 2010

Частичните обикновено са свързани с определени филтри на PR-а (често наказания) или чистене на несъществуващи вече линкове. (Не е мое твърдение, не съм убеден, че е така).
 
От: PR ъпдейта започна 13 / 09 / 2010

И при мен няма никакви промени. Явно става въпрос за частичен ъпдейт. Рано или късно предполагам ъпдейтите ще станат само частични, защото сайтовете в Интернет станаха много за ъпдейт на веднъж.
 
От: PR ъпдейта започна 13 / 09 / 2010

Аз пуснах едно сайтче преди 2 месеца.Горе долу успях да догоня 25 място при определена ключова дума.Така се задържа около 2 седмици.Последните 4-5 дни сайта падна до 50 позиция,дали е свързано с PR актуализациите? Чекнах го и все още не е оценен,но има ли възможност да са ме изместили страници с актуализиран PR?
 
От: PR ъпдейта започна 13 / 09 / 2010

Не е от ПР ъпдейта, той постоянно си се променя, просто Гугъл по-рядко го пускат към нас.
А и отделно се води, че ПР-а почти не играе роля за класирането в резултатите.

Иначе има разни конспирации, че новите сайтове получават малък бонус в началото и се класират по-добре за известно време, ама не е сигурно.
 

Горе