Pr 3 и после?

st.evon

New Member
Здавейте на всички,

от скоро се занимавам с интенрет и оттам и СЕО като цяло та имам един въпрос по случая:

сайта който оптимирам в момента достигна преди 2 ПР ъпдейта 3 и оттогава нещо не мърда, какви би трябвало да са ми следващите стъпки към оптимизация?

мерси предварително

п.с. сайта ми не е листнат в ДМОЗ ама то и категорията където ми е сайта си седи без администратор вече цяла година, мойта молба за администриране май никои не я е и помирисвал :(
 
Последно редактирано:
От: Pr 3 и после?

Първо добре дошъл тук. Не се отчайвай за Dmoz - там си е мъглива история. :) за да си вдигнеш PR-а ти трабват само линкове и то от добре индексирани страници, а по-бързо ще стане от страници с висок PR. Няколко големи PR листинга ще ти докарат и на теб висок PR. Или много малки. Идеята е да се закачаш добре по сайтовете, както и да намираш такива страници с цел да присъстваш там.

Успехи и много късмет с начинанието ти.
 
От: Pr 3 и после?

Аз също бих ти препоръчал да си направиш страничката както на теб ти харесва, със много контент и то добър, който е търсен от посетителите ти, да я ъпдейтваш често и да отделяш поне 1 час на ден за линк билдинг, смисъл да търсиш други подобни страници в същата област, с висока посещаемост и ПР с който да обменяш линкове
 
От: Pr 3 и после?

мерси много за отговорите!!!

сайта е добре посетен за БГ(контент също има) и за нишата в която действам но ПР-а не мърда, линк билдинга върви леко полеко но както казах докато мръдна напред всичките ми сайтове станаха тройки а основния си седи там закотвен :) ма ша продължаваме няма как
 

Горе