PR-Project - Google PR10 - ПРОВАЛ!

Frik

Active Member
PR-Project - Google PR10 - ПРОВАЛ!

Какво мислите по темата? :twisted:

edit: Пускам темата и тук, понеже в подфорума за социалките незная дали всички го посещават, а искам да видя какво е мнението на обществото...
 
Последно редактирано:
От: PR-Project - Google PR10 - ПРОВАЛ!

Аз драснах там какво мисля.С две ръце съм за благородни инициативи,но в случая ми звучи,като търсим някой за черната работа за без пари :)
 
От: PR-Project - Google PR10 - ПРОВАЛ!

Ама то буквално така се получи...
Аз подкрепих проекта PR-Project в няколко мой сайта и сега да ми насочи домейна си за нещо си друго някак си не ми изнася да съм пр**бан...
 
От: PR-Project - Google PR10 - ПРОВАЛ!

Веднага ми идва идеята как можеше да се отблагодари-да беше спретнал пича една директория и да вкара там сайтовете,които го подкрепят
 
От: От: PR-Project - Google PR10 - ПРОВАЛ!

Веднага ми идва идеята как можеше да се отблагодари-да беше спретнал пича една директория и да вкара там сайтовете,които го подкрепят

Когато стартира проекта, никой не мислише за благодарност... всички се обидинихме около идеята да видим дали е възможно... :(
 
От: PR-Project - Google PR10 - ПРОВАЛ!

Ясно за идеята,но мойто мнение е,че с БГ капацитета на потребители и в момента да се навият доста хора макс ПР 4-6 за година.За без пари толкова :twisted:
 
От: PR-Project - Google PR10 - ПРОВАЛ!

Ахахах това ми звучи като... Човека прибра парите и каза чакайте малко...
 
От: От: PR-Project - Google PR10 - ПРОВАЛ!

Ясно за идеята,но мойто мнение е,че с БГ капацитета на потребители и в момента да се навият доста хора макс ПР 4-6 за година.За без пари толкова :twisted:

Ама проекта не беше само за БГ, маса хора се включиха и от чужбина... сайте взе PR4 за 40 дни и вървеше много добре... :wink:
 
От: От: PR-Project - Google PR10 - ПРОВАЛ!

TECHWALL.ORG WHOIS
Updated: 1 second ago
Registrant Contact Information:
Name: Atanas Mishev
Address 1: NA
City: Kiten
State: Kiten
Zip: 8183
Country: BG
Phone: +359.55036500
Email: Email Masking [email protected]

-------

Domain name: mishef.com

Registrant Contact:

Atanas Mishev ()

Fax:
n.a.
Sofia, 1000
BG

-------
 
От: PR-Project - Google PR10 - ПРОВАЛ!

Тои от 10 месеца сигурно въобще не беше добавял статии...
 
От: PR-Project - Google PR10 - ПРОВАЛ!

Според мен това е поредния опит на гърба на наивни хора да се трупа ранг, който после ще се продава. Ето защо не участвам в подобни инициативи.
 

Горе