PR Update от днес

Fozzy

Well-Known Member
Днес официално е стартиран PR Update. Това ми беше подсказано от другия форум.

Противно на моите очаквания да започне чак август месец, от Google явно са решили да направят лятно обновяване на ранка.

Успех!
 
От: PR Update от днес

При мен промени нчма или още не се е ъпдейтнало за моите сайтове.
 
От: PR Update от днес

честито на тези които са дръпнали напред и жалко за тези които са отишли надолу
 
От: PR Update от днес

Още няма промени при мен. Явно ще се точи като предния път :D
Вече вземам да си мисля че се редуват един неочакван и един леко закъснял ъпдейт ;)
 
От: PR Update от днес

Два сайта от н/а са 0 това направо ми уби желанието за работа :( не може да е истина дано ме оцени по добре и това да е бъг, че нз !
 
От: PR Update от днес

Два сайта от н/а са 0 това направо ми уби желанието за работа :( не може да е истина дано ме оцени по добре и това да е бъг, че нз !
Спокойно, нулите са временни. На предния ъпдейт webmasterbg.org стоя 0 за няколко дни. И не само той де. на много хора сайтовете им бяха нули, но после ги дигнаха.
 
От: PR Update от днес

Предполагам, че е междинен доъп. Циркулираше някаква инсайдерска информация през изминалите дни (затова и бях пуснал анкетата предварително в другата тема), но при доъп истинският би трябвало да се забави с поне още 2 седмици. За да е истински ъп трябва да има фиксирани многобройни покачвания на индекс-страници на стари сайтове - всякакви N/A -> 0 или понижения в рамките на -2 или директно нулиране не са стабилен показател за ъп - по-вероятно да са автоматично наложените пеналтита, които обикновено следват доъповете. Прегледах по форумите на основните времеви точки (Океания, Азия, Европейска Русия, Европа, Северна Америка), но освен присъщите за подобни новини ажиотаж и новосъздадени теми, няма реално потвърдени от реномирани лица индикатори към покачване.
 
От: PR Update от днес

Досега виждам само един блог на поддомейн, който беше занулен при последния ъпдейт, че си върна стария ранк. Други промени няма при мен.
 
От: PR Update от днес

на мен ми се вижда много странно и това че всички домейни които ще дропват и са имали пр4 ,5 или 6 сега са 0 или н/а но пък и здрави баклинкове имат..някак си няма логика..все си мисля че това е временно и ще минат поне няколко дни докато гугъл им наложи реалния пр.
 
От: PR Update от днес

Ето още информация, която може да е полезна на някого

За съжаление не мога да качвам линкове, за това ще трябва да потърсите израза
"Mayday Google Algorithm Update"

Постът от ecombuffet.com, от 1 юни
 
От: PR Update от днес

С моя английски разбрах, че има google dance и най-вече са засегнати хората с long tail words оптимизация?
 
От: PR Update от днес

Ето още информация, която може да е полезна на някого

За съжаление не мога да качвам линкове, за това ще трябва да потърсите израза
"Mayday Google Algorithm Update"

Постът от ecombuffet.com, от 1 юни

Постът на г-жа Хоровиц е интересен, но няма никаква връзка с тази тема, която е за PageRank Toolbar Update, а не за промените в алгоритъма на гугълския SERP.
 
От: PR Update от днес

На мен един от 3 ми е паднал на 2 - и то при положение че се надявах да се вдигне. Останалите не са мръднали
 
От: PR Update от днес

Това не беше никаф ъпдейт, ами направо ни отрязаха главите.Просто нз
 
От: PR Update от днес

Спокойно, това не беше истинския ъпдейт. Няма как нито един от сайтовете ми да няма промяна. Това е било само загрявка. Истинкия го чакаме след няколко седмици.
 
От: PR Update от днес

На мен един от 3 ми е паднал на 2 - и то при положение че се надявах да се вдигне. Останалите не са мръднали

ПР-а може и да пада? Егаси ачовете...
 

Горе