PR Update

Бате, той е минал с купувани линкове с висок PR. Това е най-логичното обяснение. А иначе сайта ли е на един ден или самият домейн? Има разлика. :roll:

Следващият ъпгрейт очаквай повече, което ще е нормално. Иначе всяко правило си има и изключения, примерно има и много сайтове с PR3+, които са паднали на този ъпгрейт. И това се случва. :wink:
 
ехе маи гоорле на много хора го е дигнал на 3 и на мене двата сайта ми ги вдигна на пр 3.
;)
 
блинки колега грешиш тука. Гоогле вече са много стриктни относно ПР. Ако не кой продава линкове примерно има сйте с ПР7 нещо от сорта и продава линкове гоогле му дропва сйте или той ако купува линкове. Тва са новите правила на гоогле. Имам приател беше дал около $800 за линкове ПР6+ а сега ПР му 3 и като чета в ДП сащото говорят.

Blinky каза:
Бате, той е минал с купувани линкове с висок PR. Това е най-логичното обяснение. А иначе сайта ли е на един ден или самият домейн? Има разлика. :roll:

Следващият ъпгрейт очаквай повече, което ще е нормално. Иначе всяко правило си има и изключения, примерно има и много сайтове с PR3+, които са паднали на този ъпгрейт. И това се случва. :wink:
 
Gotovski каза:
блинки колега грешиш тука. Гоогле вече са много стриктни относно ПР. Ако не кой продава линкове примерно има сйте с ПР7 нещо от сорта и продава линкове гоогле му дропва сйте или той ако купува линкове. Тва са новите правила на гоогле. Имам приател беше дал около $800 за линкове ПР6+ а сега ПР му 3 и като чета в ДП сащото говорят.

Така е бате, но говоря за сайтове, които продават по определен брой слотове, примерно макс 10. И трейда става много потайно (обикновенно през лично на някой форум), трудно засичащо се.

А не да отидеш на ордер формата на някой сайт за линкове, нешо от сорта на:

10 x PR6 + 3 x PR7 + 30 x PR5 = $200/month - Ей тука си е направо, кака да кажа - нарочно. :)
Незнам къде си е пазарувал твоят приятел, ама малко се е попрецакал, а и сайт с PR6 и над 10-20 изходящи линка (и още по зле - извън тематиката на сайта) си е направо съмнително.
 
АЗ от статиите си правя продажби, но си мислех, че няма да вдигна ПР-а. Иначе сайта не е много стар на 4 месеца и половина е. Има още доста хляб да изяде и още доста пари да докара :)
 

Горе