Premium Domain name

memorex

Member
Gotovski каза:
муахаха мой ти кажа че не могат ;) аз не ползвам бг регистери ;) дет са измама сичките
Той няма предвид, че някой бг регистър може да ти го земе, а собствениците на azoogle.com могат да ти го вземат чрез съд.

ilianskim

New Member
не ти го казвам като пожелание просто опита на приятел е такъв питай го той има акаунт и тук bgkulinar ако той не се включи сам в темата

DEATH

Member
Gotovski каза:
немат право да ми земат домейна освен ако не ми предложат да им го продам ма ше искам повече от $ьььь

смятай че ти го зимат до 2 дни, само да разберат...

BigBoss

New Member
Моите са .bg и ми казаха че тук били такива правилата, че веднъж регистриран домейна си остава мой докато аз не се откажа от него.

Pesho1978

Well-Known Member
Gotovski каза:
немат право да ми земат домейна освен ако не ми предложат да им го продам ма ше искам повече от $ьььь

В много голяма грешка си... ама много голяма. Ето ти линкче да видиш опита на другите: http://webmasterbg.org/index.php?topic=275.0

Така че не си направил голямо греойство

coolice

Owner
Еи как ме изпревари и аз тъкмо щях да постна тази тема ;)

факта е че този арбираж е скъпо удоволствие и тези са се охарчили $3000 за да си вземът домеините... БГ кулинар щял да им ги продаде за по малко ама дървени тикви така предценили така напрвили, понякога когато искаш да показваш сила цената няма значение... ко да ги напавш корпорации...

BigBoss

New Member
Аз доколкото разбрах ако си си запазил домейна и развиваш бизнес с него, а не го държиш само за да ти докарва трафик, да нямаш качен сайт или сайта да е подобен на запазената търговска марка - няма да имаш проблем.

BigBoss

New Member
Gotovski каза:
немам време се разправям сега но ви казвам че домайна от регистер не мо ми го земат особедно от намецхеап.цом

Моля те намери време да ни просветиш и нас. Все пак нали затова е този форум, да си помагаме. Мисля че това е един много важен проблем.

Pesho1978

Well-Known Member
Gotovski каза:
немам време се разправям сега но ви казвам че домайна от регистер не мо ми го земат особедно от намецхеап.цом

Май ти не си много в час със законодателството ми се струва.
бтв колко пари си изкарал от домейни?

Горе