Premium Domain name

Gotovski каза:
муахаха мой ти кажа че не могат ;) аз не ползвам бг регистери ;) дет са измама сичките
Той няма предвид, че някой бг регистър може да ти го земе, а собствениците на azoogle.com могат да ти го вземат чрез съд.
 
не ти го казвам като пожелание просто опита на приятел е такъв питай го той има акаунт и тук bgkulinar ако той не се включи сам в темата
 
Gotovski каза:
немат право да ми земат домейна освен ако не ми предложат да им го продам ма ше искам повече от $ьььь

смятай че ти го зимат до 2 дни, само да разберат...
 
Моите са .bg и ми казаха че тук били такива правилата, че веднъж регистриран домейна си остава мой докато аз не се откажа от него.
 
Gotovski каза:
немат право да ми земат домейна освен ако не ми предложат да им го продам ма ше искам повече от $ьььь

В много голяма грешка си... ама много голяма. Ето ти линкче да видиш опита на другите: http://webmasterbg.org/index.php?topic=275.0

Така че не си направил голямо греойство
 
Еи как ме изпревари и аз тъкмо щях да постна тази тема ;)

факта е че този арбираж е скъпо удоволствие и тези са се охарчили $3000 за да си вземът домеините... БГ кулинар щял да им ги продаде за по малко ама дървени тикви така предценили така напрвили, понякога когато искаш да показваш сила цената няма значение... ко да ги напавш корпорации...
 
Аз доколкото разбрах ако си си запазил домейна и развиваш бизнес с него, а не го държиш само за да ти докарва трафик, да нямаш качен сайт или сайта да е подобен на запазената търговска марка - няма да имаш проблем.
 
Gotovski каза:
немам време се разправям сега но ви казвам че домайна от регистер не мо ми го земат особедно от намецхеап.цом

Моля те намери време да ни просветиш и нас. Все пак нали затова е този форум, да си помагаме. Мисля че това е един много важен проблем.
 
Gotovski каза:
немам време се разправям сега но ви казвам че домайна от регистер не мо ми го земат особедно от намецхеап.цом

Май ти не си много в час със законодателството ми се струва.
бтв колко пари си изкарал от домейни?
 

Горе