Presidential Debate 2012; Кого бихте покрепили?

Кого бихте подкрепили, ако можехте?


  • Общо гласове
    12
  • Poll closed .
От: Presidential Debate 2012; Кого бихте покрепили?

Ромни, че ми обра точките - като каза че половината от хамериканците не допринсят за нищо и не трябва да им се дават социалните. Голям ултра десен се оказа. Все пак и бизнесменче :D

А Обама се осра с външната си политка и вътрешната не по назад. Толкова лъжи изприказва преди да стане президент, че чак като нашите. И като дойде на власт всички негови доверени хора бяха от уолстрийт. Толкова явно бе :D Сега поне с Ромни, ще е скришно :D

To който и да изберат пак ще е същия уй при тях - докато не почнат да режат яко разходите и не спрат печатниците няма значение кой е на власт. А истинския управител е ФЕД и компанията от Уолстрийт.
 
От: Presidential Debate 2012; Кого бихте покрепили?

Ромни, че ми обра точките - като каза че половината от хамериканците не допринсят за нищо и не трябва да им се дават социалните. Голям ултра десен се оказа. Все пак и бизнесменче :D

А Обама се осра с външната си политка и вътрешната не по назад. Толкова лъжи изприказва преди да стане президент, че чак като нашите. И като дойде на власт всички негови доверени хора бяха от уолстрийт. Толкова явно бе :D Сега поне с Ромни, ще е скришно :D

To който и да изберат пак ще е същия уй при тях - докато не почнат да режат яко разходите и не спрат печатниците няма значение кой е на власт. А истинския управител е ФЕД и компанията от Уолстрийт.

Ето това е мнение по темата, а не като онова на форумния копрофил, които пренесе зловонието си от кошерите в темата.
Репутация!
 
От: Presidential Debate 2012; Кого бихте покрепили?

Форумен дебиле, научи се да правиш разлика между typing error и правопис при пускане на тема рано сутрин. Изпусната буква не говори за лош правопис, копрофиле селски.:) Запази форумното си зловоние, за да гониш пчелите на село без предпазен инвентар, както правиш досега.
Получи ли си оргазъма, като ми даде червено? :D :lol: Следващите седмици ще си щастлив и доволен, с висока работоспособност. Вътрешното ти равновесие вече няма да е толкова неравновесно.
И не е хубаво да се плагиатства! ;)
Иначе е добре - след осем месеца напъни, най-сетне усвои нова дума. :D Гордея се с теб, ученико мой! :|

Ето ти още един урок - след точка и запетая не започва ново изречение. Надявам се следващите месеци да усвоиш и този урок. Искам да си моята гордост!
А изядената буква в заглавието не я броя - отдавам я на хроничния ти глад. Глад за себеизявяване и родителски ласки.
 
От: Presidential Debate 2012; Кого бихте покрепили?

Инвестициите на един бизнесмен, които са с цел лична изгода, нямат нищо общо с решенията, които трябва да се вземат на правителствено ниво по въпроса. Ромни заяви, че ще увеличи данъците на тези, които изнасят работни места.

Толкова ли си наивен ?
 
От: От: Presidential Debate 2012; Кого бихте покрепили?

Получи ли си оргазъма, като ми даде червено? :D :lol: Следващите седмици ще си щастлив и доволен, с висока работоспособност. Вътрешното ти равновесие вече няма да е толкова неравновесно.
Копрофиле, червеното го даде първо ти, което значи, че си ме изпреварил с оргазма.

И не е хубаво да се плагиатства!
Иначе е добре - след осем месеца напъни, най-сетне усвои нова дума. Гордея се с теб, ученико мой!

За най-подходящата дума, която те охарактеризира, се сети ти, но след като ти казах, че гониш пчелите с миризмата си на л*йна. Това не променя факта, че си копрофил. Напротив, ти бързо се сети какво представляваш.

Ето ти още един урок - след точка и запетая не започва ново изречение. Надявам се следващите месеци да усвоиш и този урок. Искам да си моята гордост!

Копрофиле, урокът е за теб - http://theoatmeal.com/comics/semicolon.
 
От: От: Presidential Debate 2012; Кого бихте покрепили?

червеното го даде първо ти,
Ще ти го дам, я! Като пускаш тема със заглавие като от предпубертетна възраст, да не би да очакваш зелено?!
И хлапетата, като пускат теми с такива неграмотни заглавия, не очакват да ги нашарят, ама ги шарят.
А ти имаш и високи претенции за интелигентност.
 
От: От: Presidential Debate 2012; Кого бихте покрепили?

Ще ти го дам, я! Като пускаш тема със заглавие като от предпубертетна възраст, да не би да очакваш зелено?!
И хлапетата, като пускат теми с такива неграмотни заглавия, не очакват да ги нашарят, ама ги шарят.
А ти имаш и високи претенции за интелигентност.

Копрофиле глупав, изчезвай в ла*няната си тема за гнилите зеленчуци. Може да използваш линка в подписа ми за по-бърз достъп.
 
От: Presidential Debate 2012; Кого бихте покрепили?

Темата нещо отиде по-дяволите:)
 
От: Presidential Debate 2012; Кого бихте покрепили?

Това тире нямам представа как се е озовало там:). Тка и така се е преебала темата да ви питам нещо. Понеже си драскам от време на време статийки за пълнеж, та се чудих, дали се слага спейс покрай тирето (най-много/най - много; по-добрите/по - добрите). Гледам в гугъла излизат резултати и с двата варианта, но като знам какво е нивото на грамотност из копирайтърското поприще нямам голямо доверие на това:D
То си го има и субективния фактор да слагаш спейс, ако продаваш статии, но все пак официалната версия
 
От: Presidential Debate 2012; Кого бихте покрепили?

MINT WRONGY
2012_06_08_015931.png

PAID FOR BY AMEXICANS FOR A BUTTER TOMATO
 
От: От: Presidential Debate 2012; Кого бихте покрепили?

...та се чудих, дали се слага спейс покрай тирето (най-много/най - много; по-добрите/по - добрите)...

Правилно изписване:
най-много
по-добрите

Когато тирето е в изречение и се използва за обяснение - тогава има пауза преди и след него.

...нивото на грамотност из копирайтърското поприще...

Да, нивото на грамотност е ниско, но това си е за тяхна сметка.
 
От: Presidential Debate 2012; Кого бихте покрепили?

Изяснихме граматическите въпроси... да се върнем на темата. Истината е в Рон Пол според мен... само той може да ги оправи, ама няма да му позволят да стане президент.
 
От: Presidential Debate 2012; Кого бихте покрепили?

[video=youtube;Xwh8kWuire8]https://www.youtube.com/watch?v=Xwh8kWuire8[/video]
 
От: Presidential Debate 2012; Кого бихте покрепили?

Ромни, че ми обра точките - като каза че половината от хамериканците не допринсят за нищо и не трябва да им се дават социалните. Голям ултра десен се оказа. Все пак и бизнесменче :D

А Обама се осра с външната си политка и вътрешната не по назад. Толкова лъжи изприказва преди да стане президент, че чак като нашите. И като дойде на власт всички негови доверени хора бяха от уолстрийт. Толкова явно бе :D Сега поне с Ромни, ще е скришно :D

Потвърждение на думите:

http://www.investor.bg/analizi/91/a/goldman-sachs-smeni-lagera-na-obama-s-tozi-na-romni,141244/

Само дето вече сменят плочата!
 
От: Presidential Debate 2012; Кого бихте покрепили?

В интерес на света ще е Ромни да не спечели. И той като Буш се взима за кръстоносец и е добър приятел на евреите. Ясно е какво ще последва от това. Отделно - Обама е много по - еко.
 
От: Presidential Debate 2012; Кого бихте покрепили?

Има една Американка в дома ми сега. Братовчедка ми ми е на гости, идва от Канада с приятелка и така...

Та попитах я в един от разговорите ни какво може да ми каже, като лице изпитващо товара на техният режим в Родината си. И това какви са им симпатиите относно Обама, съответно Ромни.

Ноу комент ми отвърна, с показно желание че не иска изобщо политика в живота си. Явно разликите с тормоза на жителите не са малко...
Някак си представих Обама като нашето пожарникарче, в световен мащаб. Грабят от народа, такси и удръжки... лъжи опашати и прочие.

Времето ми за телевизия е ограничено яко, но при възможност гледамCNN. Та снощи там показваха някакви записи на дебати... Не мога да ги усетя тия хора. Явно трябва да търся компилации и да прегледам темата тук.
 
От: Presidential Debate 2012; Кого бихте покрепили?

Обама е безскрупулен политик, който използва без колебание всички слабости на противника си, за да го очерни и да му омаца репутацията. Гради кампанията си основно върху това, а набляга по-малко на собствените си идеи. Ромни е богаташ, който знае как да прави пари, но изобщо не е наясно с живота на обикновените хора. Прави гаф след гаф именно заради това. Просто не си представям какви глупости може да сътвори, ако стане президент. И двамата не струват, но по-добре за всички е Обама да спечели. Толкова слаби кандидати за президент на САЩ отдавна не е имало.
 

Горе