PrestaShop как да добавя български езин към платформата или от къде мога да првеждам?

RunAway

New Member
Здравейте

Искам да попитам знаете ли как да добавя бългърски езин към платформата или от къде мога да почна да я превеждам ?
Нямам много запознания извинявам се ако нещо не съм се изкал добре.
 
От: PrestaShop ?

Изтегли си го от самата платформа. Ако някой превод не те кефи всяка фраза може да се превежда през бекенда...
 
От: PrestaShop ?

Версия 1.4+ Back Office ---> Tools ---> Translations

Версия 1.5+, 1.6+ Back Office --->Localization ---> Translations
 
От: PrestaShop ?

Аз я инсталирах директно през хостинга имаше е вградена като платфора и още няколко но след това се инсталира на Английски някой може ли да помогне или да трия и да я качвам а не готова от хостинга мисля ,че е едно и също ?
 
От: PrestaShop ?

Ехоооо има ли някой или си пиша сам ;д ?

Това, че един час не ти пише никой не значи, че си пишеш сам. Това е форум, все пак. Трябва да се изчака.


Аз я инсталирах директно през хостинга имаше е вградена като платфора и още няколко но след това се инсталира на Английски някой може ли да помогне или да трия и да я качвам а не готова от хостинга мисля ,че е едно и също ?

Трябва да я имаш още българската версия инсталирана, само трябва да я намериш през бекенд панел, както са ти казали по-горе.
 
От: PrestaShop ?

BO, backend, твоядомейн.ком/adminNNNN е по принцип. Сещаш се, там където си добавяш продуктите...
 
От: PrestaShop ?

Къде се намира този бекенд панел ?

Backend панела е админ панела, т.е. там където контролираш сайта. За всеки един магазин на престашоп е различен линка, затова няма как да ти го дам. Иначе е нещо от сорта imetonamagazinati.com/adminнякакви цифри
 
От: PrestaShop ?

Намирам го този бекенд и там няма за бг език .. Искам единствено да ако може да ми помогнете за да е на бг език сайта или админ панела и всичко друго мога и сам да се оправя.
 
От: PrestaShop ?

Намирам го този бекенд и там няма за бг език .. Искам единствено да ако може да ми помогнете за да е на бг език сайта или админ панела и всичко друго мога и сам да се оправя.



Версия 1.4+ Back Office ---> Tools ---> Translations

Версия 1.5+, 1.6+ Back Office --->Localization ---> Translations
 
От: PrestaShop ?

Мерси на всички ,който ми помогнаха всичко е готово и вече мога да почна да си оправям сайта постепенно.
 
От: PrestaShop ?

Има някой ,който не се преведоха от къде мога да ги преведя ?
 
От: PrestaShop ?

Защото Престата е достатъчно добра, ако не и по-добра?!

с какво е по добра че има по добри теми ли?
админ панела е един такъв сякаш всички евро депутати трябва да си изберат секция за разучаване и после попълване
 

Горе