Print on Demand Бизнес Модел - разговор

@Sky ако искаш пиши на ЛС, кои да не ползвам
 
Ей ги публично - https://www.predpriemach.com/threads/ЧЕРЕН-СПИСЪК-НА-ПОТРЕБИТЕЛИТЕ.10638/page-109#post-1015708
и https://garga.bg/печат-тениски-щампи/
тия ако не ги бях потърсил след седмица нямаше и да разберат че не са ми изпълнили поръчката...
Нищо де, аз си удвоих поръчката и не си я взех, вярвам са усетили намека ми. Със здраве да си ги носят.

Имаше и още един форума ама го забравих вече - след 3 пранета и печата е вече избледнял....
 
297105537_10228881933534195_1239881974302613304_n.jpg

Това са канчета, които отделяме като негодни за изпращане към клиентите и след това ги правим с различни илюстрации и ги даряваме на различни домове за стари хора, домове за сираци и др. подобни.



А за пранетата много е важно тениската да се пере на 30-40 градуса и да е обърната с щампата на вътре.
 
Последно редактирано:
Виж файлът 25147

Това са канчета, които отделяме като негодни за изпращане към клиентите и след това ги правим с различни илюстрации и ги даряваме на различни домове за стари хора, домове за сираци и др. подобни.

А за пранетата много е важно тениската да се пере на 30-40 градуса и да е обърната с щампата на вътре.
Канчетата изглеждат брутално, скоро може би ще Ви пиша, защото може да имам нужда от подобни с печат. А на тези какво им има?
 
Канчетата изглеждат брутално, скоро може би ще Ви пиша, защото може да имам нужда от подобни с печат. А на тези какво им има?
Имат леки дефекти, но са идеални за подарък.
 
Тоя модел са големи боклуци
Да, вкараха в България много лошо качество канчета и навсякъде плъзнаха.

Ние поръчваме и имаме внесени специално за нас десетки кашони с много добро качество канчета, които нямат нищо общо с тези боклуци, които се изпращат масово.

Оставам на линия за тениски и канчета :)
 
  • Like
Реакции: Sky
Оставам на линия за тениски и канчета :)

Каква е цената на принт на детска тениска при POD?
Имате ли форма за поръчка? Т.е. място, където качвам дизайн, избирам цвят и размер..
В сайта не можах да се ориентирам.
 
Каква е цената на принт на детска тениска при POD?
Имате ли форма за поръчка? Т.е. място, където качвам дизайн, избирам цвят и размер..
В сайта не можах да се ориентирам.
По мейл
 
Тениската е всесезонна дреха. Има достатъчно хора, които имат непоносимост към определени материали. Може да пробвате краткия ми информативен материал по темата.

Освен всичко друго, тениска, която има по-ниска себестойност от самото щамповане най-вероятно ще замине в някой шкаф завинаги.
Ето ви един пример:

t-shirt.jpg
 
иначе това е принтера за текстил и дърво: https://factor.bg/en/product/3598/epson-surecolor-sc-f2100-cmyk-wh.html
Страхотно, само 30 500лв. От там ти трябва машина за претрийтмънт около 5 000лв -10 000лв, също така и преса, като хубавите почват от 2500лв. От там на сетне скъпи оригинални мастила (не можеш да ползваш ментета, защото главата заминава, а тогава по-добре хвърляй всичко), на практика дори принтера не може да бъде изключен напълно заради бялото мястило, което при спиране започва да се утаява и след това се оказва, че печаташ вода, за това трябва мастилото постоянно да циркулира също така и заради риска от запушване на системата. Скъп принтер, скъпи консумативи и ако решиш да печаташ нещо с високи настройки на пускане на мастило, разхода само за мастило за една тениска А3 формат отива между 25-35лв. От там на сетне вече всеки да си прави изводите, не съмнено почнаха да излизат подобни готови бизнеси с оборудвания, стока и всичко за 8-10к.... Има и още минуси например това, че са много капризни от към помещение, температура и влажност (не може да го нахакаш в гаража). Големи и масивни са и пренасянето, местенето, вкарването са доста трудни - не минават през стандартни врати, а не можеш и да го разглобиш.
 
Последно редактирано:

Горе