Print on Demand Бизнес Модел - разговор

час и половина УОУ!
Има ли във видеото инфо за самия принт, че две греди ударих вече аз.
Едната от форума даже и още си чакам компенсацията.
 
час и половина УОУ!
Има ли във видеото инфо за самия принт, че две греди ударих вече аз.
Едната от форума даже и още си чакам компенсацията.
Препоръчвам да се гледа! Даже само за това с пуканката си струва... Геомил както винаги е интересен.
 
час и половина УОУ!
Има ли във видеото инфо за самия принт, че две греди ударих вече аз.
Едната от форума даже и още си чакам компенсацията.
в смисъл хванал си се с някой който да изпълнява поръчки и не ги е изпълнил ли?
 
Малко си говорим за онлай модела в Etsy. Един много перспективен и интересен пазар с много възможности


Геомил е сериозен човек и винаги подкрепя хората, лично моето мнението е, че той е страхотен човек, браво за труда и споделената информация.

Друг е въпроса, че масово хората са несериозни и не знаят какво ecommerce и когато искаш да правиш сериозен бизнес, това е трудно и винаги другата страна в този бизнес най-вероятно ще се окажи, несериозен.

Поздрави,
Станимир И
 
Последно редактирано:
Да, първия ми прати стока в безобразно състояние, втория ми забави доставката.
по принцип както казах в видеото , не го правим като услуга към външни хора, но все пак ако е нещо което си заслужава качеството може да поговорим. ние печатаме само в много високо качество защото клиентите са в УСА и са претенциозни и не знам това качество дали няма да е скъпо за БГ. Не знам просто какъв е твоя случай . но може да го изкоментираме. Като цяло е кофти това и с качеството и с доставката... ние за това работуим смао с DHL express за да сме сигурни в бързата доставка
 
Аз продавам тук но също искам качество, ако ги питаш всички правят супер качествени неща а реално получаваш боклук.
Ако можете да оставите някакъв контакт на лично да ви пратя какво точно търся и какви бройки.
 
Аз продавам тук но също искам качество, ако ги питаш всички правят супер качествени неща а реално получаваш боклук.
Ако можете да оставите някакъв контакт на лично да ви пратя какво точно търся и какви бройки.
може да ме намериш в фейса: https://www.facebook.com/geomil.georgiev.9/
 
Здравейте,
Ние предлагаме точно такава услуга за България и чужбина.

Предлагаме следните артикули:​

  • дамски тениски в 17 различни цвята и 6 размера
  • мъжки тениски в 17 различни цвята и 7 размера
  • детски тениски в 7 различни цвята и 6 размера
  • бели чанти с различна дебелина
  • черни чанти
  • потници в 5 различни цвята и 6 размера
  • суичъри с цип в 7 различни цвята и 5 размера
  • суичъри без цип в 19 различни цвята и 5 размера
Може да разгледате нашето портфолио тук: https://print.chitatel.net/our-works/
 
Всичко хубаво, ама защо най-скапаната марка тениски...
 
И коя е най-скапаната марка тениски?
Fruit of the loom. Нищо лично, това са масови тениски с под средно ниво качество на ниска цена. Разбираемо обикновено са избор, когато трябва да се влезе в допустима ценова категория. Аз бих избрал нещо по-различно или поне няколко марки за избор по възможност :)
 
По модела Print on demand работим с различни марки и модели. Някой искат Fruit of the loom други Stela, a някой Roly. В зависимост от желанията и възможностите на клиентите предлагаме богат избор.

Конкретно Fruit of the loom предлагат множество модели, някой са с много високо качество, други с ниско. Отново зависи от избора и възможностите на клиента.
 
Я препоръчайте некой български POD с хубаво качество на тениските и печат. Предимно детски тениски 4-14г., единични бройки.
ГогАла ми вади предимно две възможности - тениски.еу и принтофдеманд.бг, някой да ги е ползвал?

И никога не ползвайте gelato (за чужбински поръчки).. пълен смях. Направих пробна поръчка за (xs)5г. и (s)9 г. S-ката беше по-малка от XS-ската.. оказа се, че са си "възразли гащите" (щото явно е често срещан проблем), че е възможна разлика 2см. при тениските.. Викам си... е аз съм бати каръка S-ската с 2см. по-малка.. XS-ската с 2см. по-голяма. Т.е. ако им разменя етикетите всичко ще е топ.. проблема е, че са персонализирани..
Та, лафах си със съпорта и ми пратиха нови 2, фор фрее... 100% същата история.. квалити контрол - 0. Нема ли некой там поне да се сети да завърти партидите.. Sките да се водят XS.. и наобратно.
 
Тука са и по зле или аз попадам само на некадърници, едните пращат негодна стока другите те бавят със дни
 

Горе