problem s vkluchvaneto na laptop acer aspire bes monitor

Zdraveite! Imam 3din laptop acer aspire bes monitor,pri nova instalaciq nesto se. Precaka! Sega kato go vklucha daje ne mi pokazva opcii kato save mode ili normal mode ,a samo " windows e gotov za pyrvo polzvane" y se restartira y taka v edin zatvoren krug,kakvo da. Pravqq??
 
От: problem s vkluchvaneto na laptop acer aspire bes monitor

Да знаеш, че да пишеш на български с латиница е като да пишеш с лайна - чете се, но не е приятно.
 
От: problem s vkluchvaneto na laptop acer aspire bes monitor

Преинсталирай си Уиндоуса. Ако не знаеш как намери някой който знае.

Абе той не знае да пише на български, ти за преинсталиране му говориш... .
 
От: problem s vkluchvaneto na laptop acer aspire bes monitor

Izvinete pisha ot telefona! Problema e tam che monitora na laptopa ne mu raboti y polzvam edin vunshen! Pri samoto mu vkluchvane na laptopa,monitora pokazva kartina chak kogato pishe " windows e gotov za purvo polzvane",taka che ne me dopuska do opciite kak da se vkluchi kompa,naprimer save mode ili normal mode,kamo li da mu instaliram nov windows! Pomognete m9
 
От: problem s vkluchvaneto na laptop acer aspire bes monitor

Няма как да ти се помогне от разстояние. Ходи в някоя компютърна фирма , кажи им проблема и питай дали могат да ти помогнат и срещу каква цена.
 
Zdraveite! Imam 3din laptop acer aspire bes monitor,pri nova instalaciq nesto se. Precaka! Sega kato go vklucha daje ne mi pokazva opcii kato save mode ili normal mode ,a samo " windows e gotov za pyrvo polzvane" y se restartira y taka v edin zatvoren krug,kakvo da. Pravqq??

Здравей и добре дошъл тук. Наистина ще се радвам, ако пропишеш на БГ. Мерси за което. Иначе щом пали компютъра ти, до тук добре. Моя и това не правеше едно време, но при мен лаптопите изпълняват тежки задачи. :) Та, преинсталирай си Windows-a, като преди това ако смяташ, че нещо се е записало, пък не знаеш какво, форматирай с format C:/. :) Кажи като го направиш. Не звучи проблема да е на хардуерно ниво, за това пробвай първо софтуерно. :)
 
От: problem s vkluchvaneto na laptop acer aspire bes monitor

Невъзможно е човек без знания да го направи сам. Или отиди при приятел да ти го направи, или отиди в фирма .
 
От: problem s vkluchvaneto na laptop acer aspire bes monitor

Искам да питам с кое копче се прави това формат с

(как да е). няма такова нещо. кажи поне какъв уиндоус е, какъв е точно модела на лаптопа щом работи само втория монитор... но все пак сервиза е най-добрия избор.
 
От: problem s vkluchvaneto na laptop acer aspire bes monitor

Включи го към телевизора,
зададена му е голяма резолюция предполагам.
Или други настройки.
Би трябвало като се махне кабела автоматично да минава към екрана на лаптопа, но може да се е записало нещо накриво - включи го към телевизор с голяма резолюция и виж?
 
От: problem s vkluchvaneto na laptop acer aspire bes monitor

Чак сега прочетох, с тая шльокавица че той самия лаптоп е без монитор
ами според мен си го включил в скапан телевизор и като ти изписва надписа е на 60 хера на 800 резолюция
а иска да зареди уина на 1800 примерно
и затова ти изгаса защото монитора ти не подържа толкова.
закачи го към по голям

или виж за сейв мод с ф10 ли беше на ейсъра
 
От: problem s vkluchvaneto na laptop acer aspire bes monitor

Значи преди време му се развали монитора и ми се наложи да му взема външен монитор!след време почна да ми прави проблем и му пуснах инсталация,но нешто не се получи както трябва у от тогава е в това положение! Вчера като го включих,натиснах едно от копчетата,нали знаете за икл и вкл на мониторите,но не помня кор копче е ! Модела е асер аспире 5720 з
 
От: problem s vkluchvaneto na laptop acer aspire bes monitor

Значи преди време му се развали монитора и ми се наложи да му взема външен монитор!след време почна да ми прави проблем и му пуснах инсталация,но нешто не се получи както трябва у от тогава е в това положение! Вчера като го включих,натиснах едно от копчетата,нали знаете за икл и вкл на мониторите,но не помня кор копче е ! Модела е асер аспире 5720 з
 
От: От: problem s vkluchvaneto na laptop acer aspire bes monitor

Значи преди време му се развали монитора и ми се наложи да му взема външен монитор!след време почна да ми прави проблем и му пуснах инсталация,но нешто не се получи както трябва у от тогава е в това положение! Вчера като го включих,натиснах едно от копчетата,нали знаете за икл и вкл на мониторите,но не помня кор копче е ! Модела е асер аспире 5720 з
Не вярвам, че има толкова неграмотни хора в 21 век, вероятно е някакъв бъзик това:)
Едит: някой местен кретен се прави на луд пак и отново:D
 
От: От: problem s vkluchvaneto na laptop acer aspire bes monitor

Помогни ми тогава
Иначе тва е зарибяващо, макс неграмотен пост+малко маймуница и налитат на бой:mrgreen:
 
От: problem s vkluchvaneto na laptop acer aspire bes monitor

Когато си тръгнал да правиш нова инсталация си повредил старата. Вероятно затова не стартира. Макар да идва с виста тоя модел, ето ти линк как става с Window$ XP и WINDOW$ 7
 

Горе