Product Rich Snippet какво става с тях/

pa_lta

Well-Known Member
Някой знае ли какво се случва? Аз още не съм видял снимка на продукт да излиза в Серпа!
А Чичо Гуги уж отдавна разправя, че поощрява такива неща!
Някой има ли магазин, да ги ползва и да му излизат?
 
От: Product Rich Snippet какво става с тях/

От около 2-3 седмици се случва. Нямам никаква идея защо е така.
 
От: Product Rich Snippet какво става с тях/

В УК това отдавна работи на мой магазин с ЗЕНКАРТ

В БГ на мои познати го има на ЗЕНКАРТА при тест работи но реално в серпа нещата не излизат

До сега само веднъж съм попадал на такива резултати в БГ как са успели да го прилъжат да ги показва незнам - вероятно след време ще заработи масово и за БГ
 
От: Product Rich Snippet какво става с тях/

Аз не говоря за БГ, а за навън. От около 2-3 седмици нещо изпадаха и то от големи сайтове.
 
От: Product Rich Snippet какво става с тях/

И в момента излизат ли ти тъмбнейлите в серпа, не говоря за цени и оценки!

В УК това отдавна работи на мой магазин с ЗЕНКАРТ

В БГ на мои познати го има на ЗЕНКАРТА при тест работи но реално в серпа нещата не излизат

До сега само веднъж съм попадал на такива резултати в БГ как са успели да го прилъжат да ги показва незнам - вероятно след време ще заработи масово и за БГ
 
От: Product Rich Snippet какво става с тях/

При мен има само рейтинг и цени - Но Г преценява кога да ги показва
 
От: Product Rich Snippet какво става с тях/

М да, при мен нищо не работи.
Нито звезди, нито цени. Явно си е от темплайта
 
От: Product Rich Snippet какво става с тях/

Прави впечатление, че махат само изображението. Оставят рейтинга само.
 
От: Product Rich Snippet какво става с тях/

Прави впечатление, че махат само изображението. Оставят рейтинга само.
Дам, за това говоря, но Гошовци не са казали нищо що годе официално по въпроса!
 
От: Product Rich Snippet какво става с тях/

Дам, за това говоря, но Гошовци не са казали нищо що годе официално по въпроса!

Напротив колега, казаха, не точно гугле де, ама поне доста колеги занимаващи се със СЕО го казаха.
Аз имам сайтове спретнати с ОпенКарт и за сега излизам на всякъде със снимка. Обаче според новите тенденции /според много СЕО колеги/ това от сега нататък ще се базира на база авторитет на autor-а, колкото по-голям авторитет има автора толкова повече ще присъства в СЕРПА. Аз съм автор в над 25 сайта, сайтовете са линквани достатъчно и чисто натурално и затова гугле ме приема като ... доверен автор и поне за сега излизам на всички търсения със снимка, за напред ще видим. Затова сега на едни резултати се вади снимка а на други снимка няма а само името на автора под линка.
 
От: От: Product Rich Snippet какво става с тях/

Колега, нещо не сме се доразбрали, май!:)
Всички горе писали имаме предвид неизлизането в серпа на снимка на ПРОДУКТА, а не на автора свързан със статия, сайт, блог и т.н.!
 
От: Product Rich Snippet какво става с тях/

Привет на всички в foruma та искам да попитам на някой да му се намират rich snipet -ти за Prestashop ако на някой му се намират да ми пише на лично съобщение разбира се срещу заплащане!
 

Горе