profitshare.bg

От: profitshare.bg

Миналата седмица имах същия проблем като теб, не можех да генерирам нищо, нито да влезна в центъра за плащания.
Писах на съпорта и се оправиха нещата, поне за мен.
 
От: profitshare.bg

Аз съм също им писах но нищо още миналта седмица, били работили по случая ми казаха.
Лошото е че още преди няколко седмици им писах по друг проблем за значителни разминавания в отчетите
и никаква реакция осен че ще предадат на програмистите.

Днес пак писах.
 
От: profitshare.bg

Мога ли на един домейн да импортна две програми с сродна тематика примерно кремове + дрехи като това са продукти от два различни сайта. Мм..? Писах на съпорта да видим
 
От: profitshare.bg

Как си проследявате комисионните ако имате няколко сайта / в смисъл по сайтове/
Не мога да видя такава опция в таблото им
 
От: profitshare.bg

Колега единственият начин е да отидеш на "Списък конверсии" и като натиснеш на определена конверсия излиза от кой сайт е дошла, има и опция да направиш csv export на конверсиите и там с филтър (или ще сортираш) ще си направиш да излизат конверсиите от определен сайт.
 
От: profitshare.bg

Хм,

от днес им влизат новите правила на Емага с нови комисионни.
И не приемат вече агрегатори, сравнители на цени.. кофти работа
 
От: profitshare.bg

И аз не разбирам какво им пречат агрегаторите, като това си е един добър канал за реклама.
Ама тоя поток ще се насочи сега към тяхната конкуренция
 
От: profitshare.bg

Грабо също имат различна политика към агрегаторите.
 
От: profitshare.bg

И аз не разбирам какво им пречат агрегаторите, като това си е един добър канал за реклама.
Ама тоя поток ще се насочи сега към тяхната конкуренция

Спонсорирайки агрегаторите и подони с тяхните оферти създават неконтрелуем конкурентен пазар. Конкурентен пазар за пазарувай , които официално е на неспърс. С две думи искат да направят монопол и в афилейта и в сравняването на цените и която мишчица се вържи на за останалото. Повечето изтъсаци aka пишман търговци и да не обидя директори като Йончо и Дидко (които уважавам много) и може би други за които не подузирам, тяхните маркетингови специалисти са решили, че ближейки гъзлето на Сашко ще натрупат някоя друга продажба в повече и ще управдят заплатката си за още някои друг месец са говоти да сложат на фирмите за които работят главите в торбата или казано на конвесиален език "пиксел на главния домейн"!

Тва го пише шефчето на доста питиета ;)

Много поздрави на профитшеър, мога да сложа пиксела, ама като реша :) Иновативния пиксел, пиксела на бъдещето, пиксела на пикселите, абе просто казано пиксела!

ПП -> Ся ще ми баннат сайта (сайтовете) от пазарувай и к'во ще правя с моите непохарчени баланси дето ми ги дадохте да пробвам системата? :evil:

Дейба пак трябва некои да го каже!

ПП -> Понеж съм завел гражданско делУ към ОЛЕЛЕКС за дето ме преебаха покрай промяна на визията и за дето ме излъгаха преди да го направят, колко вас биха ме ПУДкрепили? За един приятел питам? Дело #36845

https://www.youtube.com/watch?v=0A1p0g4v9jk
Приемам заплахи само писменно, другите ги обработвам по друг бичим!
 
Последно редактирано:
От: profitshare.bg

супер са зле и пелалбите са нищожни
 
От няколко седмици съм подписал договор, качил съм документите и нищо, ни вопъл, ни стон. Освен това и отговарят я рамките на 4-5 работни дни, изглеждат ми скръб голяма!!
 
От: profitshare.bg

Как стоят нещата с Профита? Досега не съм пробвал бг афф. Бих искал да заделя малко време, емоции и някой лев да промотирам. След изчетеното до сега, нещо не е читава работата май.
Някой промоутър да се похвали, ако все още има такива във форума. Одобряват ли комисионните? Гледам има доста рекламодатели. :beer:
 
От: profitshare.bg

Как стоят нещата с Профита? Досега не съм пробвал бг афф. Бих искал да заделя малко време, емоции и някой лев да промотирам. След изчетеното до сега, нещо не е читава работата май.
Някой промоутър да се похвали, ако все още има такива във форума. Одобряват ли комисионните? Гледам има доста рекламодатели. :beer:
Bump
 
Пробвах ги преди месец. Направих страница във Фейсбук, пуснах няколко реклами в една единствена ниша, направих около 10тина комисионни. Проблема е, че с 300 зора избивам рекламата.
 

Горе