proh0st.bg - мръсна дума във форума

Re: От: proh0st.bg - мръсна дума във форума

Това е някаква жалка риселърска фирмичка. Сигурен съм, че никога повече няма да чуем нищо за нея.

Нали те бяха онези с тайтъл "Untitled page" на началната страница? То по сайта им и без това почти нищо не работи, така като гледам. Като четох онази тема дето вече я няма си бях помислил, че е възможно сайта им да е попаднал в индекса преди да е довършен. И преди сме виждали такива неща. Можеха да влязат тука и да обяснят като хора и щяхме да ги разберем. Обаче такива цигански номера са несъвместими с пазарната икономика. Сега завинаги ще излизат в индекса на Google с тази срамна история и са обречени.

Edit: Писали са "сървАри" на началната си страница :shock: .

мдам можеше по много начини да мине по тънко да влезе и да се обясни човешки или да влезе и да стане сеир пак щеше да е по добре от сега (щото можеше при зачистването темата да улети) ама

мене ме яд че на двапъри го съжалих и му бих по едно рамо като му постнах отговора първият път и като махнах заглавието за да не се ранква за името им а те накрая такъв номер :evil::cry:

каквото почукало такова се обадило

http://prohost-bg.blogspot.com/
 
От: proh0st.bg - мръсна дума във форума

ще бъдат наказани при всяко положение...
 
От: proh0st.bg - мръсна дума във форума

Странно как не сте имали друг такъв случай, тъй като това е нормално поведение на средно статистически български "бизнесмен". Вместо да даде някакво що-годе сносно оправдателно обяснение (може и да е лъжа) или напълно културно да попита защо го нападат толкова гадно (това спечелва уважение винаги), той започва задколисни игри и/или заплахи. Само дето работите в интернет изискват не само пари, но и поне малко акъл.
 
Re: От: proh0st.bg - мръсна дума във форума

ще бъдат наказани при всяко положение...


пазарът ще ги накаже :) и им го пожелавам от сърце щото отговориха на доброто с лошо... :mad:





[url]http://prohost-bg.blogspot.com/[/URL]
 
Re: От: proh0st.bg - мръсна дума във форума

Странно как не сте имали друг такъв случай, тъй като това е нормално поведение на средно статистически български "бизнесмен". Вместо да даде някакво що-годе сносно оправдателно обяснение (може и да е лъжа) или напълно културно да попита защо го нападат толкова гадно (това спечелва уважение винаги), той започва задколисни игри и/или заплахи. Само дето работите в интернет изискват не само пари, но и поне малко акъл.


можеби защото не се занимаваме много с сайтове за бг пазара и нямаме допир със средата

иначе съм съгласен изходи много че даже и в успешна реклама можеше да се превърне темата с подходящи включвания ама докъде я докарахме

аз казах на какво ме е яд че за човешкото отношение получих това

http://prohost-bg.blogspot.com/
 
да сменим малко темата батета загуби ми 8 часа от живота тази глупост

намерих една песнен на кита и шамара която не е известна а си я бива

YouTube - Valio Kita - Ako si debel
 
От: proh0st.bg - мръсна дума във форума

музикалната илюстрация ако беше мой блога щях да я кача на
http://prohost-bg.blogspot.com/
нямат сигурно 21 и за това още не са осъзнали че всяко действие има последствия :)
пък и да имат той живота ще ги очука хубаво ......с рогата напред не се тръгва:)
 
От: proh0st.bg - мръсна дума във форума

Какво са се вързали?
Кулайс -ти си се вързал, мухаха ... проблема си твой, че си изтрил темата. Те хората само са ти препратили писмото и ти да си правиш сметка. Ако наистина си нарушил има садебен път и така нататък. Хостинга не е съд и не може да реши кой е прави и кой крив.
Може да те спрат наистина само след решенение на съда и то американски съд защото бг съда не го признават.

Иначе всеки ще пише така и ще спрат 1000-и сайтове и отгоре. Просто и да си запазил темата и да не си имал проблеми.
 
От: proh0st.bg - мръсна дума във форума

Ето за това никакви втори шансове за http://prohost-bg.blogspot.com/ :)
 
От: proh0st.bg - мръсна дума във форума

Какво са се вързали?
Кулайс -ти си се вързал, мухаха ... проблема си твой, че си изтрил темата. Те хората само са ти препратили писмото и ти да си правиш сметка. Ако наистина си нарушил има садебен път и така нататък. Хостинга не е съд и не може да реши кой е прави и кой крив.
Може да те спрат наистина само след решенение на съда и то американски съд защото бг съда не го признават.

Иначе всеки ще пише така и ще спрат 1000-и сайтове и отгоре. Просто и да си запазил темата и да не си имал проблеми.
Не е вярно.Спират ти сайта и окото им не мигва.Аз го изпитах на гърба си.Докато не махнах проблемното съдържание не го пуснаха.:wink:
 
От: От: proh0st.bg - мръсна дума във форума

Не е вярно.Спират ти сайта и окото им не мигва.Аз го изпитах на гърба си.Докато не махнах проблемното съдържание не го пуснаха.:wink:

Ако един хостинг спира сайтове само по едно голо твърдение на някакъв си сульо определено бих се радвал, че съм се отървал от услугите му. А това твърдение отгоре на всичко е най-вероятно и лъжа. Trademark имал той, то така става тази работа. Най-многото да има запазена марка за България, но най-вероятно и това няма - процедурата е доста скъпа и трудна. Ако някой се интересува - в патентното ведомство всеки може да го провери срещу 10-20 лева такса.

Твоето съдържание да не е било малко по друго :) ?
 
От: От: proh0st.bg - мръсна дума във форума

Не е вярно.Спират ти сайта и окото им не мигва.Аз го изпитах на гърба си.Докато не махнах проблемното съдържание не го пуснаха.:wink:

Ами защото не си се заял и е нямало как. Защото си нарушил наистина.
Тука случаят не е такъв.

Я той да напише ответен отговор, че това са пълни простотии и той ще си понесе отговорноста ако го съдят да видим как ще стане да му спрат сайта.
 
От: От: От: proh0st.bg - мръсна дума във форума

Твоето съдържание да не е било малко по друго :) ?
То не беше и съдържание а линк към друг сайт с видео.Една английска адвокатска кантора им беше писала.Линка го имаше и в други сайтове и от тях го махнаха.Странна и необяснима за мен история.
 
От: proh0st.bg - мръсна дума във форума

Какво са се вързали?
Кулайс -ти си се вързал, мухаха ... проблема си твой, че си изтрил темата. Те хората само са ти препратили писмото и ти да си правиш сметка. Ако наистина си нарушил има садебен път и така нататък. Хостинга не е съд и не може да реши кой е прави и кой крив.
Може да те спрат наистина само след решенение на съда и то американски съд защото бг съда не го признават.

Иначе всеки ще пише така и ще спрат 1000-и сайтове и отгоре. Просто и да си запазил темата и да не си имал проблеми.

АБЕ ЛАЙНОТО БРАД1985 СИ ИЗМИСЛИ НЯКОЛКО ПРОСТОТИИ И НАПИСА ПИСМО НА НС1 ЧЕ МИ СПРЯХА САЙТА - ЗА КЕЛЕШКИ ПРОСТОТИИИ - А ТИ ВИКАШ ЧЕ ОНИЯ НЯМАЛО ДА ГО СПРАТ... ходи им обяснявай как какво и защо

ТАКИВА КЕЛЕШИ ЛАЙНАРЧЕТА С ЛОПАТА ДА ГИ РИНЕШ ... зариват с писма и адсенс и какво ли не ...


но а прохост ... се тая и без това няамт бъдеще - все едно ще напечелят милионите с тази фирма :)
 
От: proh0st.bg - мръсна дума във форума

Всички тези оплаквания ми напомнят на случая при включването на Adsense акаунта ми. Тогава имах предупреждение, че с част от съдържанието вероятно нарушавам нечии авторски права. Последва контра отговор от моя страна, че всичко си е редовно според българските закони и до колкото си спомням помолих да не ми се хвърлят обвинения без доказателства (не помня как точно го формулирах). От тогава Гугъл не са ми правили проблеми за това. Всъщност, аз се отказах от системата им, но все пак си го спомням този случай.
А иначе аз отдавна не разчитам на разни хостинги. Ако дирят mail адрес на support-а на хоста ми, ще попаднат на моя адрес и ще трябва да се оплакват на мен от мен. Сами се сетете каква реакция ще има от support-а.
 
От: proh0st.bg - мръсна дума във форума

И аз исках да им дадем шанс, ама какво да се прави.
Някои хора обичат да серат точно там от където очакват да ядат.

Те тия от български уебмастер пари няма да видят вече. То е ясно.
Сещам се за една тема за евтини ВПС-и от Региа. Макар че на сайта им също имаше доста недоизкосурени неща и тогава да се отказах да ги пробвам, съм си наумил да ги пробвам малко по нататък.
Пък и съвсем по друг начин се развиха нещата там. Хората приеха критиката и дооправиха нещата, сега си търсят кодер за сайта. Явно им върви.

А тия смешковци от прахост ме накараха да си сложа подпис най накрая. :evil:
 
От: proh0st.bg - мръсна дума във форума

Отножо са пуснати са реклами за пакети-изработка на web site, домейн и хостинг.
Стойте далеч от тази фирма - абсолютна накадърност, аматьорство и некоректност. Не могат да изработят елементарен сайт, крият се и те оставят с напразни обещания. След като направите предплащане за "УСЛУГАТА " не си вдигат телефоните и се крият. Пазете се от ПРО ХОСТ и Павел Пеев!!!
 
От: proh0st.bg - мръсна дума във форума

Какъв е този дейта център, на който са писали? Питам за да знам каква е процедурата ако случайно някой предяви претенции към съдържание на някой мой бъдещ сайт.



А по темата аз си мисля, че тези са били някакви лапета-пикльовци на има-няма 12 г. (с интелект като на 5-годишни), щом дори и официалното изявление на "Menidyj"-а им е написано неграмотно дори на латиница!


Чудно ми е как пичовете от форума са им се вързали, че дори и да ги защитават - все пак са възрастни и сериозни хора, а това, че имат бизнес означава и че притежават значителна мъдрост. Но явно дори и умни хора понякога могат да бъдат заблудени... :(
 
От: proh0st.bg - мръсна дума във форума

Момчета това е война евалата им щом са успели на даден етап да ни накарат да отстъпим от позициите си - противникът не е задължително на го харесваш но не и да го подценяваш.
Въпроса е как ще отвърнем на удара - аз лично ще допринеса с една много хубава ПР3 - въпроса обаче е да кажете на какъв анкор ще натискаме защото този който циркулира в темата ми се струва безсмислен.
Аз предлагам да почнеме да натискаме блога на анкор "хостинг" - хем ще има ефект хем ще проверим колко ни е палуъра - ебахме се и оптимизаторите ако не може да удариме първото място.
Това ще е и за урок на всички останали БГ хостинг компании които третират клиентите си като балъци.

Само моля ви оправете малко тоя блог щото ме е срам да го гледам - да ме извинява автора ама е на ниво преди да почна да се занимавам с тия работи.
 
От: proh0st.bg - мръсна дума във форума

mantaman, темата е от 2009-а :!:
 

Горе