Търся: PROJECT MANAGER ЗА ОНЛАЙН ПОРТАЛ!

Nambawan

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, търся PROJECT MANAGER на FREELANCE принцип за един онлайн проект подобен на ALIBABA. Важно е човека да има опит в онлайн развитието на магазини или портали. Средни познания по SEO оптимизация и дигитален маркетинг, работа с програмисти, писане на задание и т.н. Но преди всичко си е проджект мениджмънт. Ако на кандидата му се стори интересен проекта, може и да участва в него. Благодаря!
 
Здравейте, търся PROJECT MANAGER на FREELANCE принцип за един онлайн проект подобен на ALIBABA. Важно е човека да има опит в онлайн развитието на магазини или портали. Средни познания по SEO оптимизация и дигитален маркетинг, работа с програмисти, писане на задание и т.н. Но преди всичко си е проджект мениджмънт. Ако на кандидата му се стори интересен проекта, може и да участва в него. Благодаря!
За да се орентират хората кажи малко повече за проекта:

1. Подобен на алибаба по какъв начин? Маркетплейс?
2. Мултиезичност, множество валути?
3. Бюджет и срок?
4. Интеграция със спедитори, маркетинг инструменти, други интеграции?
5. Търсиш фриланс мениджър като контрактор или? Какви ще са ви договорните отношения?
 
Супер , че пусна тук, защото според мен доста хора биха се отзовали, дори и на мен ми е доста примамливо. :)

По точките, според мен техническите въпроси май ще останат още не много ясни до момента, в който не стъпи този проджект мениджър. Да не правя излишен спам, пожелавам успех в намирането. :)
 
Здравейте, ами аз в интерес на истината тук писах миналия път за програмист и програмиста е намерен и сайта е на 35% готов. Проблема е че на мен самия не ми остава време. Не ми се иска публично да давам толкова много информация, но мога да кажа за кого е подходящ. Реално проблема в момента е че аз самия нямам време. Та от този човек очаквам:
1. Да пише заданието за програмиста за различните модули които трябваа да се направят.
2. Да се уточнява с фронтендър подредба, дизайн, мобилна визия, десктоп визия, цветове и т.н.
3. Да се направи базово начално SEO онпейдж тагове, тайтъли, х1, х2, х3, роботс тхт, сайтмап и тем подобни.
4. Да се тества QA качество, бъгове, правилно си са изработени модулите, чупи ли се нещо някъде.
5. Да се тества и UX на сайта, дали е удобен, дали е бърз и т.н.
Иначе относно проекта...Няма да е точно маркетплейс, няма да може да се пазарува онлайн. Различни фирми и компании ще си правят профил нещо като в ОЛХ ако щете и ще листват техни продукти и услуги. Също така ще има базово складдово стопанство и срм. Тоест ще могат да се издават фактури, да се правят доставки в склад, изписвания, трансфери и т.н. Също така ще се правят продажби, ще има мениджмънт и на клиенти. И това трябва да е безплатно :))) Защото ако е платено няма да върви. Пък пари ще видим как ще се изкарват! Ако е в полза на хората и обществото винаги има варианти да се изкарват пари :) Тенк ю!
 
Като пар нямам идея. Може би всичко от 2000 до .... 5000 лв може би знам ли. За 2-3 месеца ми се иска сайта да е лайв. В момента е 35% готов.
 

Горе