Търся: Proofreading малък обем, но редовно ;)

pa_lta

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
Proofreading малък обем, но редовно.
Някой не много ангажиран, можещ да реагира ежедневно в рамките на час - два.
Да е ясно - търся редактор, а не преводач т.е. задълбочени познания по британски английски са задължителни!
Фрииленсъри или фирми!
 
Последно редактирано:
Здравейте,
за каква литература става въпрос? От Английски на български или обратно?
 
Здрасти, интересувам се от обявата. Учила съм в английска гимназия, имам сертификат от Кеймбридж и пред по-голямата част от ежедневието си комуникирам на английски. Студентка съм и имам свободно време да се занимавам с нещо подобно, в смисъл на ваше разположение съм и работното ми време е много гъвкаво. Бих се радвала да работим заедно.
 
Здравейте, ако все още търсите човек , аз съм насреща. Имам познания, както и опит с британския английски. Можете да се свържете с мен по имейл [email protected]. Имам много свободнл време и съм свикнала да комуникирам почти изцяло на английски. Имам два сертификата , и двата на най-високо ниво - FCE и CAE. Ще се радвам да помогна.
 
Здравейте! Проявявам интерес към обявата. Завършила съм езикова гимназия, английски профил, след което продължих образованието си в Англия. Имам и САЕ сертификат на Кеймбридж (Grade A, т.е. нивото ми преминава в С2). Ако все още търсите човек, ще се радвам да обсъдим допълнително детайлите. Хубав ден!
 
Като мухи на мед се фъргат българите като има "блазнещ" job offering. Не сме по-различни от индийците-фрилансъри, които са "специалисти в много".

Ще обясня.

Дори цена няма в обявата. Щом няма цена, самата оферта не е сериозна. И сигурно е мега ниската сума. Тия дето се фъргат ... окей.
 
Като мухи на мед се фъргат българите като има "блазнещ" job offering. Не сме по-различни от индийците-фрилансъри, които са "специалисти в много".

Ще обясня.

Дори цена няма в обявата. Щом няма цена, самата оферта не е сериозна. И сигурно е мега ниската сума. Тия дето се фъргат ... окей.
Супер малоумно мислене, наскоро и аз пуснах обява за работа която не ми е ясна и олигофрените очакват аз да им оценя труда?!?
Като не можете да си оцените труда или не сте уверени в себе си просто не се бутайте където не ви е работата.
 

Горе