Propellerads алтернатива на adcash

От: Propellerads алтернатива на adcash

Като цяло не са лоши.. в началото бяха много силни.. сега май не са чак толкова яки, но мисля, че са по-добре от адкеш..
 
От: Propellerads алтернатива на adcash

Този месец много им падна CPM, но като цяло са по-добре от адкеш.
 
От: Propellerads алтернатива на adcash

Да попитам нещо, малко офтопик.. от тук колко хора се регистрираха и работят с тях? И изобщо някой цъкна ли през моя реферален линк? Защото виждам само 10 регистрации и само от 1 реферал имам изкарани 86 цента :lol:

Питам информативно за да видя дали изобщо им работи рефералната система, и дали изобщо има смисъл от тея реферални линкове..
 
От: Propellerads алтернатива на adcash

Никой ли не знае някоя агенция, която да плаща поне колкото Адсенс и да има нормални реклами, без разни подобни на вируси и грозни :D
 
От: Propellerads алтернатива на adcash

Колеги колко банера максимум мога да сложа на страница ?
Има ли файда от банерната им реклама?
 
От: Propellerads алтернатива на adcash

Има ли файда от банерната им реклама?


Аз два пъти им слагах банерите. Резултатите бяха трагични.

При тях от Popunder ли се печели най-много?
 
От: Propellerads алтернатива на adcash

Трагични са. Бях сложил техен банер и от 1000 и няколко клика имах спечелени 0.5 евро :evil::cry::lol::twisted:
 
От: Propellerads алтернатива на adcash

по добри ли са от adcash.com? Примерно 100К уникални на месец, колко ще се изкарва от тях?
 
От: Propellerads алтернатива на adcash

От месец март плащат началото на месец маи ако е натрупано 100 долара .минмум,както при адкаш .От всеки банкомат в Бг ли може да се теглят парите от картата на payoneer има ли определен начин на телглене от Бг банкомати.
 
Последно редактирано:
От: Propellerads алтернатива на adcash

Плащат ако сте натрупали 100 долара ,
 
Последно редактирано:
Споделете Сайтове за реклама ! Подобни на Adsense , adcash и т.н

Здравейте , моля който е запознат да изброи сайтове , които знае за реклама ,защото в момента ползвам адкеш и адсенс и съм ....... отчаян и депресиран от резултатата... По точно ще го кажа така имам средно по 30 000 уникални посещения дневно и да кажем 50-60 хиляди импресии и получавам по 10-15 евро от адсенс , което е 20-30 цента РПМ !? 2014 с такъв трафик връзвах по 100 евро + при среден рпм 2 евро.
За адкеш няма да говоря добавен е на няколко сайта при което има около 70-80 хиляди импресии дневно а те ми отчитат само 10-20к от които ако вържа 10 евро съм на 7мото небе.
Моля , който е по запознат с нещата да сподели мнения , идеи , сайтове и варианти като цяло да печеля по добри доходи от тези ,защото мисля че почнаха да се е*ават и не само с мен много хора се оплакват ! Благодаря предварително
 
От: Propellerads алтернатива на adcash

Адсенс много намалиха цените, адкеш и те имат някакви смотани реклами. По едно време беше много добре, но тука последните 2 месеца е пълна трагедия. За бг мрежите само изиадс, другите са тотални шмекери и нямат никакви реклами, така че избора се свежда до 0 :D
 

Горе