PTC въпрос

fserf

New Member
Здравейте.
Мисля да си направя няколко акаунта в pay to click сайт от любопитство.
Далеч съм от мисълта да печеля пари от подобно начинание, но така и така прекарвам голяма част от деня пред компютъра, не ми пречи да опитам.

Въпросът ми към вас е как мога да действам с няколко акаунта от един компютър.
През рутер съм.

Благодаря предварително.
 
От: PTC въпрос

От БТВ ли те пращат? Много телевизия гледаш напоследък. :)
 
От: PTC въпрос

"Далеч съм от мисълта да печеля пари от подобно начинание, но така и така прекарвам голяма част от деня пред компютъра, не ми пречи да опитам."

Напротив можеш да спечелиш ...... ако забравиш за съществуването на ПТС сайтовете :)
 
От: PTC въпрос

а на мен ми е много интересно от къкво печелят пари тези ПТС сайтове .. ? ако някой може да ми обясни ...
 
От: PTC въпрос

Зависи от ПТЦ сайтовете :) Интересно ми е защо повечето потребители са така негативно настроени към този тип сайтовете ? Имам чувството че всички свързват ПТЦ с името бъкс.то което съответно води до зарежи цялата работа.Има различни видове сайтове,които ползват различен модел на работа.Бих казал че и от това се печели, но доста по-малки суми от порядъка 30-100 лева месец,макар че съм виждал и над 200$ да се изкарват, но с правилни инвестиции,което пък си е един вид хазарт понеже можеш да изгориш във всеки един момент.Цъкането в тези сайтове е равносилно на бачкането като общ работник - всеки го може и е ниско платено.
 
От: PTC въпрос

"100% PTC РЕФЕРАЛНА КОМИСИОННА ! " - подписа ти обяснява всичко. още един заблуден кликер ...
Clicking here, clicking there, clicking everywhere ...
 
PTC въпрос - Surf Site, Surfing, Pay To Click

а на мен ми е много интересно от къкво печелят пари тези ПТС сайтове .. ? ако някой може да ми обясни ...
Еми много просто, ако си забелязал печелят от продаване на трафик, като пишат че е супер таргетиран. Колко е таргетиран, само ни си знаем. :)

Както и отделно сърфърите купуват такъв трафик, за да набират реферали и това им покачва статуса в дадените сайтове, както и започват да трупат повече и повече. Едно симпатично има тук - ако си с много кредити и имат голям даунлайн може да се билдне такъв в някоя афилийт програма и да се зарибят няколко души. Ако продават 10 от тях пак е оферта - ей това са вече реални пари. Другото е базик работа. ;)

Да се печели от тези сайтове директно (PTC) си е леко наивно, да не кажа тъпня. ;) Ама вече го казах. :)
 
От: От: PTC въпрос

"100% PTC РЕФЕРАЛНА КОМИСИОННА ! " - подписа ти обяснява всичко. още един заблуден кликер ...
Clicking here, clicking there, clicking everywhere ...

Аз отдавна съм спрял да кликам,но няма смисъл да тръгвам да обяснявам идеята на сайта от подписа ...

Има и доста плащащи ПТЦ-та но това кликане е по-скоро като хоби за някои,в никакъв случай начин за изкарване на сериозни пари...
 
От: PTC въпрос

mantodeus можеш ли да ми дадеш списък със такива сайтове, че един приятел иска да изкарва пари от интернет, а очевидно го мързи да прави това което му казвам. /моля не го хранете/
 

Горе