PTC

cremo

New Member
Здравейте, на 16 години съм и ми се иска да заработвам някой друг лев. Сумата която искам да заработвам е около 20-50 лева на месец. Въпросът ми е дали мога да ги изкарам чрез някой сайт за PTC след около няколко месеца трупане на реферали ? Ако може да ми предложите и някоя друга алтернатива ще съм ви много благодарен.
 
От: PTC

Лично мнение - не си струва. Опитай нещо друго - блог/сайт с АдСенсе, ще си докараш тези пари без да цъкаш каото обезумял(а) и без риск от измами/скам. Пак казвам - лично мнение.
 
От: PTC

Най-сигурния кликсенс, 1 (един) цент на ден, ако платиш $ 15.00 за ъпгрейд по 4 ( четири) цента на ден! Ти си прави сметката.
За реферали забрави, даже и в Столипиново да идеш и да им предложиш да цъкат за 2 цента на ден, няма да се навият!

Успех!
 
Последно редактирано:
От: От: PTC

Има ли някой в сайта който се занимава с PTC да ми даде някакви първоначални насоки ?
 
От: От: От: PTC

Има ли някой в сайта който се занимава с PTC да ми даде някакви първоначални насоки ?

Основните насоки са две:
1. Правиш още 8 поста и ще можеш да дадеш ref. линк към некой neobux
2. След което се меткаш от балкона с боен вик: "Аз съм сео-гуру, дреме ми на *уру"
 
От: От: От: PTC

Има ли някой в сайта който се занимава с PTC да ми даде някакви първоначални насоки ?

Тук в този сайт са предимно и само бивши. От товя пари няма да видиш. Аз съм пробвал и още много хора от тук. Питай ги, те ще ти кажат същото. Поразгледай тук и направи си наистина така, че да ги изкарваш тези пари. Това с този тип сайтове ще те забие в нещо нереално и глупаво.

Виж какво те влече, направи си един блог по темата, започни да пишеш и слее времв сложи рекламки на него. Доста по-добро и преспективно е от това, което си си наумил сега. Повярвай ли, след време ще ни благодариш за съветите. ;)
 

Горе