Real-time брояч и мониторинг туул за вашия сайт

От: Real-time брояч и мониторинг туул за вашия сайт

Як е ама май можеше само по 1 сайт за безплатните акаунти.
 
От: Real-time брояч и мониторинг туул за вашия сайт

За съжаление - да. Заможните хора могат да дадат 30 долара или повече за годинка ... :) Но иначе го ползвам и съм адски доволен , извличам пълна информация за посетителите на сайта :)
 
От: Real-time брояч и мониторинг туул за вашия сайт

Аз си имам един piwik инсталиран на отделен домейн. Качил съм му всичките си сайтове, че даже имам и още 4-5 на мои познати (направил съм им профили да си гледат за техните сайтове само)
С един клик следя на всички сайтове какво става. Реалтайм, безплатен, трябва ти само хостинг където да го качиш. Може и на субдомейн
 
От: Real-time брояч и мониторинг туул за вашия сайт

Аз си имам един piwik инсталиран на отделен домейн. Качил съм му всичките си сайтове, че даже имам и още 4-5 на мои познати (направил съм им профили да си гледат за техните сайтове само)
С един клик следя на всички сайтове какво става. Реалтайм, безплатен, трябва ти само хостинг където да го качиш. Може и на субдомейн

Според теб по-добър ли е от getclicky ? :)
 
От: Real-time брояч и мониторинг туул за вашия сайт

Според теб по-добър ли е от getclicky ? :)

Ти как мислиш?
ей на разгледай им демото - http://demo.piwik.org/index.php?mod...eddedIndex&idSite=7&period=day&date=yesterday
За мене е важно скоростта към хоста на брояча да е толкова бърза колкото и до сайта. Иначе се получава едно забавяне в цялата схема, пък и ако хоста падне пада и брояча и сайта, не си зависим от чужди сървъри които не знаеш кога са онлайн и кога не.
Това е най добрата алтернатива на аналитикса
 
От: Real-time брояч и мониторинг туул за вашия сайт

Ето още един http://pmetrics.performancing.com/, клониг на getclick. Ползвам го вече една година и съм много доволен, само не мога да разбера защо на единият ми акуант мога да кача 3 сайта а на другият ми позволява само един. Само да спомена че преди ползвах Piwik но не ми допадна.
 
От: От: Real-time брояч и мониторинг туул за вашия сайт

Ето още един http://pmetrics.performancing.com/, клониг на getclick. Ползвам го вече една година и съм много доволен, само не мога да разбера защо на единият ми акуант мога да кача 3 сайта а на другият ми позволява само един. Само да спомена че преди ползвах Piwik но не ми допадна.

Линка който си дал не струва ... клики си е най-добър според мен
 
От: Real-time брояч и мониторинг туул за вашия сайт

http:// getclicky. com/66410664 Някои от вас може да го знаят. Преди малко го сложих в блога си и се удивих от резултатите. Препоръчвам го жестоко :)
Всеки има мнение :) Аналитикс и getclicky ми допадат най-много , интерфейса на piwik не ми харесва :)

Линка който си дал не струва ... клики си е най-добър според мен
http://getclicky.com Най-якия брояч и мониторинг туул на света :)



Добре де, разбрахме, че си им афилиейт. Нужно ли е да наспамиш целия форум и да плюеш по мненията на останалите за 10 долара?!
И ще те помоля да се изказваш само по теми, от които разбираш. Спамът тук е нежелан!

А, и още нещо, към момента можеш да раздаваш само неутрална репутация. Не си дорасъл да пишеш червено ;)
 
От: От: Real-time брояч и мониторинг туул за вашия сайт

Линка който си дал не струва ... клики си е най-добър според мен

Ти разбирачо разгледали че и двата брояча са едно към едно, може и на един човек да са. Няма никаква разлика във функциите и менютата и на двата...та от къде разбра че не струва. Голям СПАМ му удари заради този афилитейт.
 
От: Real-time брояч и мониторинг туул за вашия сайт

Инсталирах това чудо на програмирането Piwik и го сложих на сайт с около 90К дневни уникални потребители. Резултата беше следния - изяде 70% от CPU-то ( двупроцесорна четириядрена машина )... Без коментар!
 
От: Real-time брояч и мониторинг туул за вашия сайт

Инсталирах това чудо на програмирането Piwik и го сложих на сайт с около 90К дневни уникални потребители. Резултата беше следния - изяде 70% от CPU-то ( двупроцесорна четириядрена машина )... Без коментар!
Подкрепям напълно.
 
От: Real-time брояч и мониторинг туул за вашия сайт

Имаше някакви схеми за оптимизация на пивик-а, не се сещам какво точно беше.
Аз не го знам дали бачка с innodb, там би трябвало да се усети разликата. Пък може и mysql настройките да трябва да барнеш леко.
Аз съм много доволен от брояча.

fani7117, какъв брояч ползваш за тези посещения?

katsarov, какво подкрепяш? Ти даже не си го инсталирал.
 
От: Real-time брояч и мониторинг туул за вашия сайт

Имаше някакви схеми за оптимизация на пивик-а, не се сещам какво точно беше.
Аз не го знам дали бачка с innodb, там би трябвало да се усети разликата. Пък може и mysql настройките да трябва да барнеш леко.
Аз съм много доволен от брояча.

fani7117, какъв брояч ползваш за тези посещения?

katsarov, какво подкрепяш? Ти даже не си го инсталирал.
Инсталирах го щом ми каза за него , ако искаш доказателство , пиши ЛС. Колкото до ресурсите , сайтът си личеше, че зарежда по-бавно заради тези всички скриптове ...
 

Горе