recaptcha и smarty templates - липса на съвместимост

Колеги, програмиста ми явно е малко нов в занаята и не може да постави recaptcha на гугул на платформа на smarty templates. Някой има ли идея как се слага акуратно и съответно ако може да помогне, че работата е много на зор. Благодаря много и успехи!
 
От: recaptcha и smarty templates - липса на съвместимост

Здравей,
пробвай да сложиш кода в {literal} {/literal} таг.
Примерно:
Код:
{literal}
туккода за кепчата
{/lieral}
Поздрави,
Константин.
 
От: recaptcha и smarty templates - липса на съвместимост

Колеги, някой друг да даде мнение как може да се сложи recaptcha на смарти темплейтс. Ако някой може да оправи със сигурност проблема, ще му заплатя или ще му подаря елегантен часовник за жена/приятелката му за Свети Валентин. Благодаря предварително, колеги и очаквам вашите отговори!
 
От: recaptcha и smarty templates - липса на съвместимост

Явно трябва някой който много добре разбира, аз нямам никаква идея от кодинг, рикепчи и прочие (тези IT-ta са ми тъмен ИндоКитай/хубаво пак че компенсирам до известна степен с идеи). Скрипта уж е писан на PHP, демек предполагам Joomla (може и да изръсих голяма глупост). На проверени хора направо давам FTP достъп до хостинг акаунта, за да видят какъв е проблема и да кажат какви пари ще ми струва, понеже явно проблема е много особен и един програмист, не много запознат с програмирането, ми каза че не ставало да се сложи recaptcha google на smarty templates, не се задействала ли, не знам си какво. Какво означава това, мога само да гадая, тъй като не мога да го открия повече въпросния програмър.
 
Последно редактирано:
От: recaptcha и smarty templates - липса на съвместимост

Явно трябва някой който много добре разбира, аз нямам никаква идея от кодинг, рикепчи и прочие (следвам право и тези IT-ta са ми тъмен ИндоКитай/хубаво пак че компенсирам до известна степен с идеи). Скрипта уж е писан на PHP, демек предполагам Joomla (може и да изръсих голяма глупост). На проверени хора направо давам FTP достъп до хостинг акаунта, за да видят какъв е проблема и да кажат какви пари ще ми струва, понеже явно проблема е много особен и един програмист, не много запознат с програмирането, ми каза че не ставало да се сложи recaptcha google на smarty templates, не се задействала ли, не знам си какво. Какво означава това, мога само да гадая, тъй като не мога да го открия повече въпросния програмър.


Joomla не ползва smarty темплейтна система. Трябва ти човек, който е запознат със smarty. Щом предлагаш и заплащане по-добре е да отправиш въпроса си в раздела за работа или питай чичо Гошо.

http://www.smarty.net/forums/viewtopic.php?t=19808
http://www.smarty.net/forums/viewtopic.php?t=23691
 

Горе